Dün gece vatandaşların yoğun uğrak yeri olduğu camilerde teravih namazından sonra Akhisar Belediyesi personeli seccade, Yasin ve tesbihten oluşan Ramazan setimizi hediye ederek şerbet ikram etti.

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu ve beraberindeki Başkan Yardımcıları Ahmet Tınazlı, Bedri Türk, Tuncay Engin ve Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Kuk köy meydanında vatandaşlarla sohbet etti.

Tüm ibadetlerin kabul olmadı dileğinde bulunan Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, “Halkla İlişkiler Müdürlüğümüze bağlı arkadaşlarımız Kadir Gecesi dolayısıyla teravih namazından sonra halkımıza seccade, Yasin ve tesbihten oluşan Ramazan setimizi hediye ederek şerbet ikram etti. Kadir Gecemizin şehrimize, ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesi, edilen tüm duaların ve yapılan tüm ibadetlerin kabul olması dileğiyle. Emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Çamönü Mahallemizi ziyaret ederek Kadir Gecesi dolayısıyla düzenlenen hayırda halkımızla selamlaştık. Daha sonra mahalle halkımızın daveti üzerine çay sohbetimiz eşliğinde yaptığımız ve yapacağımız hizmetleri konuştuk. Gecemiz mübarek olsun” dedi.