26 Mayıs'ta Gaziantep'te yapılan Atletizm Geliştirme Projesi (AGP) il karmaları ve kulüpler arası Türkiye kros şampiyonasında U-16 erkekler 3 bin metre kros kategorisinde Akhisarlı atletler takım halinde Türkiye 3.cüsü, ferdi sıralamada Hasan Uzun Türkiye şampiyonu oldu.

AK Parti Akhisar İlçe Başkanı Fatih Füzün yaptığı açıklamada, “AK Parti ailesi olarak bu başarılı sporcularımızı ve hocalarını tebrik etmek üzere ziyarette bulunduk. Ziyaretimizde ferdi sıralamada Türkiye 1.si olan Hasan Uzun kardeşimizin başarısını ödüllendirmek üzere hediyelerini taktim ettik.

Füzün: AK Parti belediyeciliğinde kanıtladık

Akhisar bir spor şehri olduğunu yıllarca AK Parti Belediyeciliğinde bizlere kanıtladı. Futbolundan, basketboluna, güreşçisinden, atletizm sporcusuna kadar nice başarılara imzasını attı. Çok değerli sporcularımız ve hocalarımızı var. İmkan verildiği halde nice başarılar kazanılabileceğini bizlere yıllarca kanıtladılar.

Füzün: Gençlerimize spor yapabilecekleri tesislerin projelerini hazır

Hükümetimiz gençlerimize her türlü imkanı sunmaya devam edecek. Bizde AK Parti ailesi olarak Akhisar’ın yeniden sporda başarılı olabilmesi ve yeniden başarılı sporcular yetiştirebilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Gençlerimize spor yapabilecekleri tesislerin projelerini hazırladık Akhisar halkı ile bunları zamanı geldikçe açıklamaya devam edeceğiz.

Tüm derece kazanan sporcularımızı ve onları yetiştiren çok değerli hocalarımızı tekrar tebrik eder başarılarının devamını dileriz” dedi.