AK Parti ilçe teşkilatı, Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Süleyman Şahin , Gençlik ve Spor Bakanı Danışmanı Tolga Özençel , İl Spor Müdürü Yunus Öztürk İlçe Spor Müdürü Hasan Hüseyin Oktay ile birlikte Akhisar’a yapılması planlanan spor yatırımlarını inceledi.

Konu ilgili açıklamalarda bulunan Ak Parti Akhisar İlçe Başkanı Fatih Füzün “Akhisar’ımız geçtiğimiz dönemlerde spor alanında birçok başarı kazanmıştır. Akhisar Sporun Türkiye Kupası ve Süper Kupayı kazanması, Avrupa liglerine Akhisar’ın adının duyurulması, Güreş, Jimnastik  ve  Atletizmde ki dünya şampiyonluklarını Sayın Genel Müdür yardımcımıza anlattık. İlçemizin başarılarla dolu bir spor şehri olduğunu hatırlattık. Bu konuların hepsi göz önünde bulundurularak Akhisar’ımıza yeni müjdeyi veriyoruz. 

ESKİ SPOR SALONU, YERİNE YENİSİ YAPILACAK

Şu anda Eski stadyum alanında yaptığımız yeni projeye ek olarak yine aynı alanda bulunan ve yıkım kararı olan eski kapalı spor salonunun yıkılıp yerine modern ve daha kullanılışı bir kapalı spor salonu yapımı sözünü aldık. Bahsettiğimiz bir çok başarıya imza atan Akhisar halkımızla birlikte yaptığımız bu yatırım da Akhisar’ımıza hayırlı olsun.” dedi.