banner234

Liposuction, Jinekomasti, Germe

Cilt bakımına, estetik görünümüne ve sağlığına önem verenlerin ilk tercihi olan firmamızla, kaliteli, güvenilir, hijyenik ve sağlıkla dolu bir hizmet sunmaktayız.

Liposuction, Jinekomasti, Germe

Estetik kapsamına giren her konuda merkezimize gözü kapalı güvenebilirsiniz. Uzman kadromuz, doğru ekipmanlarımız ve kaliteli medikal ürünlerimiz aynı zamanda hastalarımızla işlem öncesi, işlem sırası ve işlem sonrası olmak üzere kesintisiz iletişim halinde hizmet veren lider merkezlerden biriyiz.

Liposuction

liposuction , vücudun belli bölgelerinde biriken yağın özel bir vakum sistemiyle çekilmesidir. Firmamız hastanın durumuna göre özel enjektörlerle veya vakum cihazlarıyla fazla yağı çekerek vücuttan uzaklaştırmaktadır.

Liposuctionda inatçı yağlanma bölgesini, özel bir sıvı enjekte ederek şişirmekteyiz. Daha sonra bu alan çevresinde birkaç mm uzunluğunda birkaç kesi yapmaktayız. Bu kesilerden, kanül adını verdiğimiz metal boruları deri altına yerleştirmekteyiz. Şeffaf hortumlarla vakum cihazına bağlı olan bu kanülleri alınacak olan yağ dokusuna doğru hareket ettirilerek yağların çekilmesi sağlanır. Belirlenen vücut konturu ya da düzgün bir deri yüzeyi elde edilene kadar işleme devam etmekteyiz.

Jinekomasti

Jinekomasti erkek meme dokusunun normalden büyük olduğu durumda kullanılan isimdir. Meme ucunun altından başlayan ve daha sonra göğüs bölgesine doğru yayılan sert bir kütle şeklinde görülür. Genellikle her iki memede de görülebilen vakalar vardır fakat sadece bir memede gözlendiği de olmaktadır.

jinekomasti  ameliyatı ile alınabilen bu kitle eğer çok ileri derecede ve sarkık memeye neden olduysa işlem kapsamı değişecektir. Meme bezi, yağ doku ve meme dokusunu üzerindeki deri ile birlikte alınmaktadır. Meme başlarını da ölçülü olarak küçültmekteyiz. Böylece tamamen düz bir meme ve göğüs kafesi elde etmiş olmaktayız. Anormal meme büyümesi yaşayan erkeklerin istediği kıyafeti giyebilmesi, rahatça utanmadan denize girebilmesi ve kendilerini estetik olarak iyi hissetmesi için uyguladığımız yöntemle aynı gün hastamızı taburcu etmekteyiz.

Germe

Kontrolsüz ve aşırı kilo verme, doğum yapma ile yaşın ilerlemesine bağlı olarak yüz bölgesinde meydana gelen sarkmalar ciddi estetik kaygılarına neden olmaktadır.

Buruşan ve sarkan derilere en uygun yöntemlerle germe işlemi yapmaktayız. En sık karşılaşılan karın gerdirme operasyonlarına başlamadan önce uygun tekniği belirlemekteyiz. Bunun için de hastayı detaylı olarak muayene etmekteyiz.

Sadece göbek deliğinin altında ki bölgede sarkma şikayeti olanlar için mini germek tekniği uygulamaktayız. Karın ön duvarında ki gevşekliği içeriden sıkılaştırarak göbek deliğinin altındaki dokuları çıkartıp düz bir görünüm sağlamaktayız. Bunun yanında eğer göbek deliğinin altında sarkma yapan bütün dokuları çıkartmamız gerekirse karın derisi aşağı doğru çekilir dolayısıyla göbek deliği de aşağı inmiş olur. Estetik görüntüyü tekrar sağlamak için doğru yere yeni bir göbek deliği açmaktayız.

Yüz bölgesi için yaptığımız germe  işleminde, yüzü bir bütün olarak ele almaktayız. Hedefimiz yaptığımız işlem sonrası tüm yüzün bir arada uyumlu olarak kalmasıdır. Yüzün yağ, kas ve sinir dokusunu oluşturan Smass yapıyı asarak yüzdeki sarkmaları düzeltmekteyiz. Bununla birlikte yüzde bolluk oluşturan deriyi de almaktayız. Göz kapaklarında oluşan yaşlılık belirtileri de gererek düzeltmekteyiz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

body{ overflow-y: scroll; overflow-x: hidden!important; }