banner113

Kedi ve Köpek Malzemeleri Sherlockpets.com Online Mağazası ile Kapınızda

Evcil hayvanların sağlıklı bir yaşam sürmeleri, evcil hayvan sahiplerinin konforu için kullanışlı evcil hayvan ürünleri üreten SherlockPets online mağazasında; pet kundağı, köpek künyesi, serinleten bandana, taşınabilir mama kabı gibi fonksiyonel ve kaliteli ürünler sunuyor.

Kedi ve Köpek Malzemeleri Sherlockpets.com Online Mağazası ile Kapınızda

Online pet shop mağazası Sherlockpets.com, sitesindeki ürünler arasında olmayan çözümler için de danışmanlık yapıyor ve evcil hayvan sahipleri için uzman kişilerle iletişim kuruyor.

Online mağazasında; tüy bakımı ihtiyacı olan köpekleri de düşünen SherlockPets, köpeklerde kötü kokuyu ortadan kaldıran köpek bakım ürünleri lavanta bakım spreyi ve limon çimi bakım spreyine yer veriyor. Ayrıca veteriner yolculuğu, sesli ortam, araba yolculuğu gibi evcil hayvanların strese girebilecekleri ortamlarda rahatlamalarına yardımcı olan pet kundağı çeşitlerine de yer veren Sherlockpets.com; küçük, orta ve büyük ırk köpekler ve bazı kedi cinsleri için seçenekler sunuyor. Sherlockpets.com web sitesinde kedi ve köpeklerin güvenliği düşünülerek tasarlanmış, üzerinde mobil uygulamasında kullanılan kare kodu ile evcil hayvanın alerjileri, aşıları, hassasiyetleri gibi tüm bilgilerin girilebildiği PatiTAG Akıllı Künye de yer alıyor.

Online evcil hayvan ürünlerinin mağazası Sherlockpets.com’dan evcil hayvanı ile sık sık seyahatlere çıkan, doğada yürüyüşler yapan evcil hayvan sahiplerinin pratik bir şekilde kullanabileceği outdoor pet ürünleri de yer alıyor. SherlockPets’in outdoor ürünleri arasında; serinleten bandana, çabuk kuruyan kurulama bezi, taşınabilir su ve mama kabı gibi hem pratik hem de taşıması kolay ürünler uygun fiyatlarla satın alınabiliyor.

Evcil hayvanların yavru halinden başlayarak, yetişkinlikleri ve yaşadıkları sağlık sorunları karşısında çözümler sunmak için kurulan, evcil hayvanların terk edilmeden, kötü muamele görmeden, sevgi dolu bir ortamda yaşamalarına yardım edebilmek amacıyla yola çıkan  SherlockPets, evcil hayvanların güvenliği, sağlığı ve mutluluğunu ön plana alarak üretim yapıyor. Evcil dostlunuzla yaşamınızı kolaylaştıran uygun fiyatlı kedi ve köpek malzemeleri satın almak için hemen Sherlockpets.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2018, 16:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber