banner113

ISO 22000 Belgesi Nedir?

ISO 22000 belgesi, ISO standartlarında hazırlanan belgelerden bir tanesidir.

ISO 22000 Belgesi Nedir?

ISO 22000 belgesi, ISO standartlarında hazırlanan belgelerden bir tanesidir. Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi olarak da adlandırılan ISO 22000 belgesi, özellikle gıda alanında hizmet veren firmaların sahip olması gereken belgeler arasında yer almaktadır. Ayrıca ISO 22000 belgesi, ‘çiftlikten tabağa’ kapsamında hizmet vere tüm firmaları kapsayan bir uluslararası standarttır.

ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemini tüm gıda zinciri içerisinde bulunan ekipman, temizlik maddeleri, paketleme ve ambalaj malzemeleri gibi imalatçılara yönelik ilişkileri de kapsayan bir standart şeklinde açıklamakta mümkündür. Bu doğrultuda gıda, yiyecek ve içecek gibi herhangi bir sektör ile ilgili olan firmaların mutlaka ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi standartlarına uygun hizmetler vermesi gerekmektedir. Peki, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sisteminin firmalara ve işletmelere sağladığı faydalar nelerdir? Gelin hep beraber inceleyelim.

ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sisteminin Faydaları

ISO 20000 belgesini firmalara ve kişilere sağladığı pek çok fayda bulunmaktadır. Bu faydaları aşağıdaki gibi açıklamak mümkündür.

  • ISO 22000 belgesi tüketicilerin gıda güvenliği konusundaki tüm talepleri karşılanabilmektedir.
  • ISO 22000 belgesi ile firma çalışanlarının ve müşterilerinin gıda güvenliği kapsamında hizmet vermesi ve alması sağlanmaktadır.
  • ISO 22000 belgesi ile şirket çalışanlarının gıda güvenliği konusunda bilinçlendirilmesi sağlanmaktadır.
  • ISO 22000 belgesi ile gıda zehirlenmeleri en aza indirilmektedir.
  • ISO 22000 belgesi gıda ve hijyen konusundaki maliyetlerin en aza indirilmesi sağlanır.
  • ISO 22000 belgesi ile resmi olarak da gıda ve hijyen konusunda başarılı ve firma olunması sağlanmaktadır.

ISO 22000 Belgesinde Toem Kalite Farkı

ISO 22000 belgesini almak için ISO belgeleri konusunda hizmet veren bir firma ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bu doğrultuda Toem Kalite müşterilerine hizmetler sunmaktadır. Toem Kalite ile iletişime geçmeniz durumunda oldukça hızlı bir şekilde ISO 22000 belgesi ile ilgili hizmet alabilirsiniz. Yetkili personelimiz firmanızı hızlı bir şekilde inceler ve ISO 22000 belgesini almaya hakkınız olup olmadığı ile ilgili bir karar verir. ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgesi ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber