banner234

Genital Problemler Konusunda Hızlı ve Kaliteli Çözümler

Genital Problemler Konusunda Hızlı ve Kaliteli Çözümler

Kadınlar sağlık açısından birçok problemle sık sık karşı karşıya kalmaktadır. Doğurganlık özelliklerine sahip olduğu için ve enfeksiyona fazlası ile maruz kalmalarından dolayı hastalıklar, birtakım sağlık durumları kadınlarda daha sık görünmektedir. Bu sorunların ortadan kaldırılması konusunda kadınlara her daim Mono Sağlık olarak yardımcı olmaktayız. Her genital hastalıklar konusunda çeşitli tedavi yöntemleri ile hizmet vermekteyiz. Sadece kadın hastalıklarında değil çocuk, diyetetik ve dermatolojide de kliniğimiz içerisinde sağlık personellerimiz bulunmaktadır. Hizmet almak için bize başvurmak yeterli olacaktır.

Genital Sağlık Mutlaka Dikkat Edilmesi Gereken Bir Durumdur

Kadınların vücutlarındaki en hassas bölge genital bölgedir. Özellikle erişkin bir kadın olunduğunda vücut enfeksiyona daha açık, hastalıklara daha çok davetiye çıkarır. Bu durumları önlemek, oluştuğunda tedavi etmek amacıyla hizmet vermekteyiz.   genital siğil tedavisi, kızlık zarı dikimi, kapalı rahim alımı, kürtaj, cinsel terapi, labioplasti, idrar kaçırma tedavisi, tüp bebek tedavisi, sezaryen, vajina beyazlatma, vajina daraltma, normal doğum ve vajinismus gibi durumlar konusunda uzman sağlık personellerimizle hizmet veriyoruz. Amacımız kadınların sağlıklı olarak hayatlarında da başarılı olmalarını sağlamaktır.

Genital Siğil Üstüne Düşülmesi Gereken Bir Sağlık Sorunudur

HPV adı verilen virüsten dolayı oluşan genital siğil hem kadınlarda hem de erkeklerde görülen bir sağlık sorunudur. İlk başta çok rahatsız edici olmasa da aslında ortaya çıktığı ilk andan itibaren tedavi edilmelidir. Cinsel yolla bulaşacağı için partnerlerin birlikte tedavi olmasında da fayda vardır. Kişiye bulaştığı zaman genital bölgesinde kabarık, pembe beyaz, yumuşak bir görünüm söz konusu olur. Sadece genital bölgede değil cinsel birleşmenin çeşidine göre ağızda ya da anüste de rastlanabilir. Gebe kadınlarda doğumu da olumsuz etkileyeceği için tedavisini yaptırmak gerekir.

Nasıl Tedavi Edilir?

Tedavisi ertelendiği takdirde kansere yol açabileceği için mutlaka tedavi yapılmalıdır. genital siğil tedavisi izmir içerisinde kliniğimiz içerisinde yapılmaktadır. Tedavide kullanılan çeşitli yöntemler bulunmaktadır. Cerrahi yöntemle çıkarılır, yakıcı yöntemlerle yok edilir ya da dondurma ile ortadan kaldırılır. Bu işlemlerin hiçbirisi acı vermez çünkü uyuşturma seçenekleri kullanılır. Ayrıca siğil çok ilerlemediyse ilaçla da tedavi edilebilir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

body{ overflow-y: scroll; overflow-x: hidden!important; }