banner234

Fabo Kırma Eleme Tesisleri ve Beton Santralleri

Fabo Makina İmalat Pazarlama San. ve Ltd. Şti. olarak biz; 2003 senesinde İzmir’de; 2000 m2 açık, 2000 m2 kapalı olmak üzere 4000 m2’lik bir alana kurulduk. Fabo Makine olarak üstün kalitemiz, kuruluş hikayemizle bir kez daha kanıtlanmıştır.

Fabo Kırma Eleme Tesisleri ve Beton Santralleri

Beton Sanrali

Firmamızın ürettiği ürünlerin ardında; senelerce, beton santrali üretimi ve kırma elemenin hemen her aşamasında çalışmalara dahil olan Yönetim Kurulu Başkanımız ve tüm bu süreç içinde on beş yılda kendini yetiştirdiği alanda kıymetli tecrübeler edinmiş uzman ekibimizin büyük imzaları vardır. Kırma eleme ve beton santralleri üretiminde senelerce emek veren Yönetim Kurulu Başkanımız, ilk etaplarında şahıs şirketi olarak yoluna devam eden şirketimiz Fabo Makine İmalat Pazarlama Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. unvanıyla beraber kırk üç ülkeye de beton santrali ihracatı yapan bir firmaya dönüşmekten gurur duyuyoruz.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Değişmez prensiplerimiz arasında yüksek kaliteyle hizmet ve servis, uygun fiyat ve zamanında teslim bulunmaktadır. Amacımız; kırma eleme ve beton santral üretiminde alanında lider ve tüm dünyaya hâkim bir isim olabilmektir. Uygun fiyatlarda kaliteli tesis üretiminde bulunmak da bu amaçlardan biridir. Misyonumuz; çevreye topluma saygılı, çalışanlarının mutlu bir ortamda üretim yaptığı, kaliteden ödün verilmeyen ve dolasıyla müşteri memnuniyetinin de had safhada olduğu bir firma yaratmaktır. Hizmet vermekte olduğumuz müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını her daim en kaliteli ve en doğru şekilde kısa zamanda karşılamaya çalışıyoruz. Bu şekilde, müşterilerimizin tatmin düzeyini en üst seviyeye çıkarmayı ve en yüksek verime ulaşmayı hedefliyoruz.

Hizmetlerimiz

Bünyemizde satılık beton santrali bulunmaktadır. Ülkemiz başta olmak üzere dünyanın pek çok yerine de mobil beton santrali ihracatı düzenlemekteyiz. Yüksek kalitede mobil beton santrali satışında bulunmaktayız. Hizmetlerimizin ve firmamızla ilgili bilgilerin detaylarına Fabo.com.tr adresine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Fabo Makina olarak biz, satış öncesinde ve satış sonrası, müşterilerimize, en uygun olan şartlar içinde uygun ekipman öneririz. Ekipmanların da uyum içerisinde çalışması bizim için oldukça önemlidir. Her türlü servis ve yedek parçaların tedarik edilmesini kolay bir biçimde sunarız.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

body{ overflow-y: scroll; overflow-x: hidden!important; }