banner113

La RochePosay İle Hassas Ciltlere Daha İyi Bir Yaşam Verin!

Makyaj, yüz, saç ve vücut ürünleri ile öne çıkan La RochePosay cildin yenilenmesine katkıda bulunuyor.

La RochePosay İle Hassas Ciltlere Daha İyi Bir Yaşam Verin!
Makyaj, yüz, saç ve vücut ürünleri ile öne çıkan La RochePosay cildin yenilenmesine katkıda bulunuyor.
Cilt tipleri gereği birbirinden farklı ürünlerin kullanılmasına ihtiyaç duyuluyor. Karma ciltler, yağlı ciltler ve kuru ciltler için ayrı ayrı formüle edilen cilt bakım ürünleri, yağlı ve kuru saçlar için özel olarak geliştirilen saç bakım ürünleri, yine farklı vücut tipleri için üretilen çeşit çeşit La RochePosay ürünleri kullanıcıların keyifle tercih ettiği cilt ve saç bakım ürünü olarak karşımıza çıkıyor.
Yeni nesil su taşıyıcıları ile zenginleştirilen nemlendiriciler, selenyum içeriği tercih edilerek özenle formüle edilen termal su, uzun süreli cilt konforunu sağlamak adına cildi yumuşatan vücut balsamı, saç lifinin dayanıklılığını artıran ve yenilenmesini sağlayan aynı zamanda genellikle karşı karşıya kalınan bir sorun olan saç dökülmesine sebep olan döngüyü kırmaya yönelik üretilen saç bakım kürü ve kullanım amacına istinaden özellikli olarak üretilen daha birçok bakım ürünü La RochePosay markası ile kendine değer veren bay ve bayanlara sunuluyor.
Cilt Problemlerine Karşı Etkili Çözüm
Cilt problemlerine eğilimli olan cilt özelliklerinde genel olarak akne, sivilce, siyah nokta gibi unsurların görülmesi muhtemeldir. Cilt lekeleri de yine akne, sivilce ve siyah noktalardan kaynaklanan bir sonuç oluyor. Problemli ciltler için özel olarak geliştirilen La RochePosayEffaclar8 saat içerisinde cilt problemlerinin görünümünü önemli oranda azaltıyor.
Bu ürünlerin düzenli olarak kullanılması sonucunda ise 4 hafta sonra cilt dokusunun temizlendiği ve sonucunda gözeneklerin açıldığı, komedojenik olmayan matlık ve nem dengesinin sağlandığı bir cilde kavuşuluyor. Bununla birlikte kırmızı ve kahverengi lekelerin görünümü gözle görülür bir şekilde azalıyor.
Birden Fazla Cilt Bakımı Yerine Tek Bir Ürün!
Cilt bakımının makyaj ile buluşması aynı zamanda güneşli günlerde ultraviyole ışınlarından korunmak için tercih edilen hem güneş kremi özelliğini gösteren hem de cildi besleyen BB krem kadınların cilt bakımında ilk tercihlerinden biri olma niteliğini taşıyor. Ciltte meydana gelen kızarıklık, solgun görünüm, nem dengesinin bozulması ve güneş lekelerinin ortaya çıkması baz alındığında BB kremin gün içinde cildin tüm ihtiyaçlarını karşılama etkisi sonucuna varılıyor. Parlak ciltkonu alındığında yine BB krem beklenilen sonucu sağlıyor.
Balsam İle Daha Sağlıklı Cilt Ve Dudaklar
Cildin onarılması ve dudakların çatlaklığından eser bırakmaması için cicaplast son derece yoğun ilgi gören LoRachePosay ürünlerinden biridir. Onarıcı ve yatıştırıcı Panthenol ve zenginleştirilmiş lipidler sayesinde tahriş olan dudakların epidermisi üzerinde son derece rahatlatıcı bir etki gösteriyor. Hatta tahribatların yeniden oluşumuna da önlem alıyor.
Çevresel faktörlere karşı dudak yapısına sağladığı bariyer özelliği sayesinde dokuların korunması sağlanıyor. Nemlendirme özelliği ile de  dudaklar doğal elastikiyetini kazanıyor. Cilt tipleri için geliştirilen cicaplast ürünlerinde cildin onarılmasında ve tazelenmesinde arzu edilen etkiyi gösteriyor. Cilt dokusunun sağlığının korunması ve gözeneklerin açılması için ise termal su kullanımına önem veriliyor. Termal su mikro damlacıkları sayesinde cildin anında yoğun bir şekilde nemlenmesine katkıda bulunur. Aynı zamanda cildin yaşlanmasını önlemeye de yardımcı olur.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber