banner113

Bebek Odası İpuçları

Etkili ebeveynlik sayısının diğer pek çok yönü ile birlikte, bir bebeğin uyumasına dair sayısız görüşe rastlarsınız.

Bebek Odası İpuçları

Etkili ebeveynlik sayısının diğer pek çok yönü ile birlikte, bir bebeğin uyumasına dair sayısız görüşe rastlarsınız. İlk kez bir ebeveynseniz ve belki de birkaç çocuğunuz olsa bile, bebeğin uykusuyla ilgili çözülmemiş sorunlarınız olabilir. Ortaklarınız, akrabalarınız ve iş arkadaşlarınız, bebeklerin uykuya ihtiyacı olan saat sayısına göre kendi perspektiflerini bile alabilirler.

İşte, tüm bu bebeklerle birlikte çalıştığı Take (Dikkat) bildirimi ile takip edebileceğiniz birkaç ipucu ve analiz. Bebeğinizin davranışlarına ve beğenilerine bakmak için ona yardımcı olabilirsiniz. Bebek nerede uyur? Genellikle ebeveynlere dokunan çeşitli problemler vardır. Bebeğin yatağınızda seninle uyumasına izin vermek uygun olabilir mi? Bunun yerine bir beşik kullanılmalı mı? Birini kullanmayı seçerseniz, nerede bulunursa, yatak odanızda mı yoksa başka bir yerde mi? Uzmanlar yatağı bebeğinizle birlikte paylaşma konusunda şiddetle tavsiye ediyorlar.Bebek odası takımlarında seçim yaparken bunlara dikkat edilmesi gerekmektedir.

Bebek, minderler ve battaniyelerin altında veya daha da kötüsü, ortağın altında kolayca sıkışabilir. Her zaman bebeğinizi uyuturken bebeğini sırtına koymaya çalışır. Bu ipucu alarak, müdahale edebilecek veya nefes alabilecek herhangi bir şeyden kaçının. Bu konuda, bu ipucu yerine, ağır olan battaniyelerden kaçının. Yumuşak olanı kullanmanız durumunda, bebeğin kafasını sıkıştırabileceği için dikkatli ve dikkatli olun, böylece nefes alamayın. Bunu yapmak, içine sıkışıp kalmanıza yardım ederek nefes alamamaya yardımcı olabilir. Ayrıca kendi ihtiyaçlarına cevap vermek için hazır bulunmalısınız.

Ayrı bir oda kullanmayı da tercih edebilirsiniz, ancak bebeğin ağladığını duyduğunuzdan emin olun. Daima ayrı bir oda olduğundan emin olun, ancak bebeğin ağladığını duyduğunuzdan emin olun. Beşik yerleştirmek için oda rahat, iyi havalandırılmış ve temiz olabilir. Aşağıdakileri yaparak bir yatmadan önce rutin ayarlayabilirsiniz. Bu aktivite çocuğun gece boyunca daha uzun uyumalarına yardımcı olabilir. Bebeğe bir hikaye anlatıp ya da bir ninniyle şarkı söyleyerek yatmaya başlayabilirseniz yardımcı olur. Uyumadan önce onu daha fazla beslemeyi tercih edebilirsiniz. Işıkları söndür, ama odayı tamamen karanlık yapmaktan kaçının. Uyumadan önce onu beslemeyi tercih edebilirsiniz. Mümkün olduğunca ayarladığınız rutini değiştirmeyin. Bebeğin hangi uyku ışıklarını uyku zamanlarıyla ilişkilendirdiğini öğrenebileceğine dikkat edebilmek için bu ebeveynlik kurallarına uyun.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber