banner113

Marka tescilinin sağladığı avantajlar

Marka tescili ile ürün ve hizmetleriniz de kullandığınız ad, sözcük, şekil, harf, ses ve sayılar gibi her türlü işaretlerinizi koruma altına alabilir, size ait olduğunu belgeleyebilirsiniz.

Marka tescilinin sağladığı avantajlar

 Marka tescili ile ürün ve hizmetleriniz de kullandığınız ad, sözcük, şekil, harf, ses ve sayılar gibi her türlü işaretlerinizi koruma altına alabilir, size ait olduğunu belgeleyebilirsiniz. 

Bilindiğinin aksine Ticaret Ünvanı ve İşletme Adları marka sayılmazlar. Bu sebep ile markanızı korumanın tek yolu marka tescilidir. Marka tescili, rekabet gücünüzü artırır, aynı veya benzer bir markanın kullanılmasında yasal yaptırım hakkı elde etmenizi sağlar.

 

Tescilli markanız ile lisans verebilme yoluyla büyümenin, kazanç elde etme olanağının sağlanmasıyla beraber işinizi geliştirmek adına KOSGEP, İGEME, TÜBİTAK desteklerinden yararlanabilmenizin de birinci koşuludur.


Markanızın lisans konusu olabilirliği, rehin edilmesi, başkasına devri, veya teminat olarak gösterilmesi ancak tescille mümkün olmaktadır. Ayrıca alan adı alırken istediğiniz “com.tr” uzantılı web adresi (
domain) müracaat aşamasında, aracınıza marka reklamları giydirmek için ruhsat işlemlerinde, ihale, fuar katılımı desteklerinde, teşvik, ihracaat, ithalat işlemlerinde, TSE , TSEK, İSO, KALİTE, CE belgesi, Tarım ve Gıda ile ilgili evrak ve benzeri bir çok resmi başvuruda işletmelerden marka başvuru belgesi talep edilmektedir

Marka tescili, marka başvurusu yapan resmi marka vekili firmamız, hukuk ve   fikri sınai haklar ile ilgili konularda hizmet vermektedir. Firmamız, kendi alanında, fikirlerinizin, ürünlerinizin, kullandığınız işaret ve isimlerin yani markanızın korunması için tavsiye edilecek, güvenle çalışabileceğiniz en iyi, en çok  tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Herhangi bir hak kaybı yaşamamak ve işinizi sağlama almak istiyorsanız  sizde Dahi Patent’i tercih etmelisiniz.

Genç, dinamik, tecrübeli, konusunda uzman Avukatlar, Marka Vekilleri, Patent Vekilleri ve Danışman kadrosuyla hizmet etmekteyiz. Müşteri odaklı yaklaşımlar ile sonuca en iyi ve en etkili biçimde ulaşmanızı sağlayan firmamızın hizmet anlayışı sizleri de etkileyecektir.

8 yılı aşkın bir süredir Marka Tescil, Faydalı Model, Tasarım Tescil, Patent Tescil, Belgelendirme, Logo, Kurumsal Kimlik, Web Yazılım, Domain, Hosting, Reklam ve Pazarlama hizmetini tecrübeleriyle sunmaktayız.


Marka tescili, ürünün ve hizmetin kalitesini, güvenilirliğini yani sizi anlatır. 


Dahi Patent olarak gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz; 

·  Marka tescil

·  Tasarım tescil

·  Patent tescil

·  Hukuksal takip & itiraz

·  Belgelendirme

·  Logo & kurumsal kimlik

·  Domain & hosting

·  Web tasarım & yazılım

·  Pazarlama & reklam

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2014, 20:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber