banner113

Kadınlar İçin Yeni Bir E-ticaret Girişimi: Miss Ageless

Kadınlara özel gümüş takıların online satışa sunulduğu Miss Ageless web sitesi açıldı.

Kadınlar İçin Yeni Bir E-ticaret Girişimi: Miss Ageless
Bir kadın girişimci olan Emine Çetin tarafından hayata geçirildi. Takı takmayı seven tüm kadınların gözdesi haline gelecek olan sitede gümüş takı ve aksesuar satışı yapılıyor.  Miss Ageless’ın hedefleri arasında kısa süre içerisinde kadınlara özel bir moda sitesi haline dönüşmek de yer alıyor.
 
Kökeni 1950'li yıllara dayanan aile şirketleri sebebiyle ticaretin içerisinde bulunan Emine Çetin, aile şirketlerinde gözlemlediği ticari birikimi kendi hayali olan bir internet girişimine taşıma hayali ile yola çıkmış. Doğru adımlar atan küçük girişimlerin hayallerin sınırlarını zorlayan büyüklüğe ulaşabildiğini gösteren bir çok başarı hikayesi olduğunu söyleyen Emin Çetin; "Miss Ageless benim bir hayalim. Kadınlara sosyal hayatta, iş hayatında ve özel günlerde ihtiyaç duydukları kıyafet, ayakkabı takı gibi her türlü ürünü bulabilecekleri bir site için yola çıktım. Şu anda takı ve aksesuarlar ile başladık. Zaman içerisinde ürün seçeneklerimizi geliştireceğiz. Miss Ageless zamanın ve mevsimin getirdiği modayı takip edecek. Bu hayali bir başarı hikayesine dönüştürecek doğru adımları atmak istiyorum." diyor.
 
Miss Ageless'da satışa sunulacak tüm ürünler, kaliteli üretim yapan takı üreticilerinden günün trendleri takip edilerek seçilmekte. Seçilen ürünlerin adları belirleniyor ve fotoğraf çekimleri yapılıyor. Üreticilerden alınan gümüş takılar bu şekilde Miss Ageless markalı gümüş takı ve aksesuarlara dönüşüyor. Miss Ageless'da satışa sunulan ürünler, şirketin kurucusu Emine Çetin'in daha önce kendisinin deneyimlediği ve kalitelerine emin olduğu üreticilerden tedarik ediliyor.
 
Miss Ageless.com’a girdiğinizde her ürün çeşidinin farklı kategoriler altında toplanmış olması kolaylıkla aradığınız ürünü bulmanızı, modeller hakkında fikir edinmenizi ve fiyatı hakkında bilgi edinmenizi sağlıyor. Sitede sunulan alternatiflerin fazlalığı sizi kararsız bırakabilir.
 
Sitede yer alan gümüş kolye bölümünde birbirinden göz alıcı baget taşlı kolye, elmas modeli kolye, nazar boncuklu kolye gibi farklı kolye modelleri ve gümüş yüzük kategorisinde eklem ucu yüzük, taşlı, taşsız, turkuaz taşlı yüzük modelleri bulunuyor.
 
Günlük hayatta, özel gün ve gecelerde kullanabileceğiniz gümüş küpelere, gümüş küpe kategorisinde yer verilmiş. Baget taşlı, elmas modeli, inci, nazar boncuklu, opal taşlı, salkım, sallantılı, swarovski taşlı, taşlı, taşsız, turkuaz taşlı gibi farklı gümüş küpe modelleri şıklığı ile dikkat çekiyor.
 
 
Bileklik takmayı seven kadınlar için oldukça şık gümüş bileklik modelleri ve bilezik modelleri de bulunuyor.Taşlı bileklik modelleri, taşsız bileklik modelleri, ayarlanabilen bileklik modelleri, esneyebilen bileklik modelleri, bilezik modelleri, baget taşlı bilezik modelleri, kalp taşlı bilezik modelleri arasından tercih yapabiliyorsunuz. Şahmeran modelleri, çanta aksesuarlar, halhallar da ilginizi çekebilir.
Missageless.com.tr adresinde yayında olan web sitesi, IdeaSoft e-ticaret yazılımı alt yapısı ile hazırlanmış. E-ticaret yapacak startuplar için önemli unsurlardan biri olan e-ticaret yazılımı, hostingi ve bakımı oldukça uygun bir maaliyetle profesyonelce çözülmüş. Miss Ageless ekibi tarafından yönetilen sitenin SEO çalışmaları Netpoint Digital tarafından yapılıyor. 14.000'den fazla takipçisi olan Instagram hesabı ve tüm sosyal medya hesapları yine Miss Ageless ekibi tarafından yönetiliyor.
 
Güvenli bir ödeme altyapısına sahip site, kredi kartına 5 taksit seçeneği ile çok daha uzun vadede alınan ürünler için  ödeme imkanı sunuyor.  Küpe, yüzük, kolye, bileklik, halhal, şahmeran, çanta aksesuarları gibi yüzlerce ürünün bulunduğu web sitesine www.missageless.com.tr adresinden erişilebiliyor.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber