banner113

eticaretturkiye.com ile tüm ticaret ögeleri bir çatı altında

ticaretturkiye.com, Türkiye’nin tüm ticaret ögelerini bir çatı altında toplayarak sanal aleme taşımayı amaçlayan bir platform olarak ekibimiz tarafından hayata geçirildi.

 ticaretturkiye.com, Türkiye’nin tüm ticaret ögelerini bir çatı altında toplayarak sanal aleme taşımayı amaçlayan bir platform olarak ekibimiz tarafından hayata geçirildi.

eticaretturkiye.com’da şirketinizin tanıtımını yaparak adınızı tüm Türkiye’ye duyurabilirsiniz.

Talebinize bağlı olarak, burada bir e-ticaret sitesi yaratabilir ve istediğiniz internet sitelerinde linkinizi paylaşabilirsiniz.

eticaretturkiye.com ürünlerinizi açık arttırmayla satabileceğiniz ve ürünlerinize ait ilanları yayınlayabileceğiniz bir platformdur. 
Tüm bunlara ek olarak, eticaretturkiye.com müşterilerinizle ve diğer şirketlerle bire bir iletişime geçmenizi, onlarla bilgi paylaşmanızı ve kendi network alanınızı yaratmanızı sağlar. 

Türkiye’de e-ticaretle uğraşanların dostu olan bu platform ile tüm Türkiye ve hatta diğer ülkelerle bağlantı kurmak ve bu bağlantılarla birlikte iş yapmak artık çok kolay. Bu site size destek olabilmek için var oldu. Siz de fikirlerinizi paylaşmak ve merak ettiklerinizi sormak isterseniz şu mail adresini kullanarak iletebilirsiniz: bilgi@eticaretturkiye.com

Hayatınız her vakit neşe dolsun.

Saygılarımızla,
E-Ticaret Türkiye ekipi©

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2014, 13:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
celal ataş
celal ataş - 6 yıl Önce

eticaretturkiye.com un ülkemizdeki ticari kuruluslar özelliklede kobiler icin sundugu e ticaret platformu ile yurtiçinde ve yurtdışinda çok faydali olacagina inaniyorum.

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber