banner113

Emlak Dünyasının Yükselen Değeri

İstanbul konut projelerinin %40’ına yakınının Anadolu Yakası’nda olması bölgenin yükselen bir değer olduğunun da kanıtıdır.

Emlak Dünyasının Yükselen Değeri
İstanbul konut projelerinin %40’ına yakınının Anadolu Yakası’nda olması bölgenin yükselen bir değer olduğunun da kanıtıdır. Özellikle markalı projeler üreten şirketlerin ilk tercihleri arasında yer alan bölge zaman içerisinde sınırlarını da genişletmektedir. Potansiyellerin yatırımcılar için fırsata dönüştüğü yerler toplu taşıma ve metro ağının gelişmesiyle de daha fazla tercih edilir olmuştur. Sabiha Gökçen Havalimanının işlek bir şekilde kullanılması ile beraber yatırımcılar tercihleri bu bölge üzerinde yoğunlaştırmıştır. Adalet Sarayı’nın Kartal bölgesinde kurulmuş olması da bölgenin gelişmesi üzerinde oldukça etkilidir. Kentsel dönüşüm çalışmaları ile bölgede yer alan ve deprem riski ile karşı karşıya kalan evler lüks projelere dönüştürülmektedir.
 
  • Dev Yatırımların Önemi
 
Bölgeye yapılan dev yatırımlar ve ulaşım ağının yenilenmesi ve hızlanması şehrin iki ucunu birbirine kolayca bağlamaktadır. İstanbul konut projeleri özellikle temiz havalı ve deniz manzaralı bölgelerde gelişmektedir. Nitelikli konut projelerinin yanı sıra iş merkezleri ve ofisler için de ciddi alternatifler oluşturan bölge özellikle son 7 yıl içerisinde sadece İstanbul’un değil bölgenin yükselen değeri olmaya devam etmektedir. Dünya çapında bilinen marka firmaları projelerinde siz de yer almak ve ödeme planınızı kendiniz belirlemek ister misiniz? Üstelik 10 yılı aşkın taksit seçenekleri eşliğinde. Yerli ve yabancı yatırımcıları ilgi alanına giren bölgede ev sahibi olmak için Türkiye’de ilk defa uygulanan özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.
 
Temiz havası, doğal güzellikleri, Adalar manzarası ve geniş sahil yolu ile kartal konut projeleri sizi Avrupa’ya bağlayacak havalimanına da çok kayın konumdadır. Bugün Kartal’dan metroya binerek 1,5 saat sonra Atatürk Havalimanı’nda da olabilirsiniz. Dünyayı ayağınızın altına getiren projeler aynı zamanda Yalova deniz otobüsü seferleri ile sizi İzmir ve çevre illere de kısa sürede ulaştırmaktadır. Kartal’ın gelecekte Anadolu Yakasının merkezi olacağını düşünen yatırımcılar bu bölgede yapılan çalışmalar desteklerini da sürdürmektedir. Nüfusu orta ölçekli bir Avrupa ülkesi büyüklüğünde olan İstanbul, her geçen gün gelişmekte ve yeni projeler ile beğeni toplamaktadır. Siz de hayalinizi gerçekleştirebilir ve İstanbul’un en beğendiğiniz projelerinde şimdiden yerinizi alabilirsiniz.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber