banner113

EAE Elektrik'in Öncelikleri Arasında Müşteri Memnuniyeti İlk Sırada

Türkiye elektrik ürünleri piyasasının önde gelen kuruluşları arasında yer alan EAE Şirketler Grubu; elektrik sektöründeki yolculuğuna, 1973 yılında kurduğu EAE Elektrik ile Güngören’de bulunan fabrikasında başladı ve üretim kapasitesinin artması sonucu imalatını, 1995 yılında İkitelli’deki modern fabrikasına taşıdı.

EAE Elektrik'in Öncelikleri Arasında Müşteri Memnuniyeti İlk Sırada
2007 yılında ise, Esenyurt’ ta kurmuş olduğu fabrikalarını faaliyete geçirdi ve üretim alanını daha da arttırdı.
 
Müşteri memnuniyetini en üst seviyede karşılamayı öncelikleri arasına alan EAE Elektrik, kaliteli üretim anlayışını benimseyerek ürünlerinin kalitesini ve hizmetlerini zamanın ihtiyaçlarına göre sürekli yükseltmekte. Şirketin politikası, kurmuş olduğu müşteri odaklı Kalite Yönetim Sistemi’nin etkinliğini sürekli iyileştirebilmek. Müşteri odaklı olması nedeniyle satış öncesi ve sonrası tüm aşamalarda destek veren firma müşterilerine uygulama öncesi gerekli tüm desteği de sağlıyor.
 
Şirket müşterilerine duyduğu ve gösterdiği hassasiyeti, duyarlı davranarak çevreye de gösteriyor. Ürettiği tüm ürünlerinin üretimi ve satışı sonrasında çevre performansını sürekli arttırmakla birlikte, çevre risklerini azaltmak için çalışanlarını bilinçlendiriyor ve var olan doğal kaynakların korunması, geri kazanılması ve atıkların en aza indirilmesi için gerekli çalışmaları yürütmeye önem veriyor.
EAE Elektrik, fabrikalarında hem yurt içi hem de yurt dışı piyasalar için son teknoloji ekipmanları kullanmaya önem veriyor.  “Busbar Enerji Dağıtım Sistemleri’’  ve  ‘’Kablo Taşıma Sistemleri’’ üretimi yapan firma busbar enerji dağıtım sistemleri, aydınlatma busbar sistemleri, döşeme altı kanal sistemleri, trolley busbar sistemleri, iç tesisat çözümleri, kablo kanalları ve askı sistemleri alanlarında faaliyet gösteriyor.
Müşterilerine siparişlerini en kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde ulaştırmayı prensip edinmiş olan firma, montaj sırasında verdiği süper vizyon hizmetiyle, montajın normlara uygun, doğru ve eksiksiz yapılmasını sağlaması ile de müşteri memnuniyetine verdiği önemi göstermekte. EAE, müşterilerine uygulama öncesi gerekli tüm desteği sağlamak konusunda gösterdiği hassasiyet nedeniyle, proje kapsamındaki busbar uygulama projelerinin son halini almasına da yardımcı oluyor.
Ürünler ve  EAE hakkında detaylı bilgi almak için //eae.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber