banner113

Apple, Mart Ayında Büyük İşlere İmza Atabilir

Apple markasının baş ismi Tim Cook, yatırımcıların dikkatini çekecek açıklamalar yaptı. Yatırımcıları bir adım ileri taşıyacak işler üzerinde çalıştıklarını ifade eden Cook, toplantıyı Cuma günü markanın kampüsünde gerçekleştirdi.

Apple, Mart Ayında Büyük İşlere İmza Atabilir

Apple markasının baş ismi Tim Cook, yatırımcıların dikkatini çekecek açıklamalar yaptı. Yatırımcıları bir adım ileri taşıyacak işler üzerinde çalıştıklarını ifade eden Cook, toplantıyı Cuma günü markanın kampüsünde gerçekleştirdi.

Apple, 2018 yılını oldukça büyük girişimlerle geçirirken, Eylül ayında gerçekleştirilmiş olan yeni ürünlerin lansmanı sonrasında marka hız kazanmaya devam etti. Markanın AirPods adlı bluetooth kulaklıklarını, yeni akıllı saat ve telefon modellerini tanıttığı lansman; Apple’a uluslararası satış başarısının yanında olumlu geri dönüşler de getirdi. Bu ivme ile çalışmalarına devam eden markanın CEO’su Tim Cook ise Cuma günü gerçekleştirilen yatırımcılara yönelik toplantısında, kritik cümleler kurdu. Yatırımcıları uçuracak ürünlere zar attıklarını söyleyen Tim Cook, akıllı saat grubundaki Apple Watch ve kablosuz kulak segmentindeki AirPods ile ilgili kritik bir yol haritası çizildiğini söyledi.

AirPods kablosuz kulaklıkları, piyasada büyük beğeni toplarken halen geliştirmeler devam ediyor. Yeni özellikleriyle AirPods 2’nin çıkmasını bekleyen kullanıcılar içinse mercek altındaki tarih 29 Mart. AirPods 2’ye dair dedikodular günden güne yayılmaya devam ederken, Apple’ın yeni modellerde siyah renk seçeneğini, Hey Siri özelliğini ve kablosuz şarj imkanlarını yaratabileceği öne sürülüyor. Şimdilik kesin bir bilgi firma tarafından verilmemiş olmasına karşın, AirPods 2’nin 29 Mart 2019’tan itibaren mağazalarda satışa çıkarılacağı bir takım platformlarda konuşuluyor. Marka ise 25 Mart’ta gerçekleştirilecek olan lansman etkinliğine dek sessizliğini koruyacak gibi görünüyor.

Kendi segmentindeki markalarla ürettiği yeni ürünler dahilinde yarışmaya devam eden Apple, yatırımcıları memnun eden ürün sonuçları elde etmeye de oldukça odaklı. 25 Mart 2019’da özel bir lansman etkinliği gerçekleştirecek olan markanın, bu etkinlikte yeni AirPods’u tanıtacağı, AirPower adlı kablosuz şarj cihazının görücüye çıkacağına ve yeni nesil iPad ile iPad Mini 5’in tanıtılacağı düşünülüyor.

Geçtiğimiz gün gerçekleştirilen toplantı sonrasında AirPods ve Apple Watch’un geleceğine dair vurucu cümleler kuran Tim Cook’un söylemleri paralelinde ortaya çıkan bu iddiaların gerçek olup olmadığı 29 Mart tarihinde anlaşılacak. Kısa süre içerisinde AirPods serisinde yeni model girişiminin söz konusu olmasının kullanıcılar arasında yarattığı etki ise, kitleyi ikiye böldü.

Kaynak : Haberport

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber