banner234

Yönetim ve teknik heyet transferi değerlendirdi

Spor Toto Süper Lig'de mücadele veren Akhisar Belediyespor, transfer haritasını belirlemek için teknik heyet ve yönetim bir araya gelerek son değerlendirmeleri yaptı.

Yönetim ve teknik heyet transferi değerlendirdi

Tatilden dönen Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Cihat Arslan, Akhisar'a gelerek Yılmaz Atabarut Tesislerinde Akhisar Belediyespor Başkanı Hüseyin Eryüksel ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte değerlendirme yaptı. Fenerbahçe'den Serdar Kesimal ile 2 ve Kayserispor'dan Ömer Bayram ile 3 yıllık anlaşma sağlarken sözleşmeleri sona eren Merter Yüce, İsmail Konuk ve Ahmet Cebe ile yola devam etmeme kararı almıştı.

Akhisar yönetimi ile teknik heyetin buluşması ardından yapılan transferin değerlendirilmesi, gönderilecek oyunların listesi ve gelecek sezon değerlendirmeleri masaya yatırıldı. Yapılan mutabakatın ardından yeşil-siyahlılar sağ bek ve ön liberoda olmak üzere iki oyuncu ile görüşmelerin devam ettiği ve önümüzdeki hafta 2 oyuncu ile anlaşma sağlanabileceği bildirildi.
 

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2016, 14:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

body{ overflow-y: scroll; overflow-x: hidden!important; }