banner113

Niasse Tam 5.5 Milyon Euro'ya satıldı

250 bin Euro'ya imza attığı Akhisar Belediyespor'da bir sezonda 12 gol 6 asistlik bir performans ortaya koyan Niasse'nin uzun süredir ismi dev takımlarla anılıyordu.

Niasse Tam 5.5 Milyon Euro'ya satıldı

 250 bin Euro'ya imza attığı Akhisar Belediyespor'da bir sezonda 12 gol 6 asistlik bir performans ortaya koyan Niasse'nin uzun süredir ismi dev takımlarla anılıyordu.

24 yaşındaki futbolcunun yeni takımı belli oldu. Trabzonspor'un da listesinde olan Oumar Niasse, 5.5 milyon Euro'luk bonservis bedeliyle (Yaklaşık 16.5 milyon TL) Rusya'nın köklü takımı Lokomotiv Moskova'ya satıldı. Konuyla ilgili FANATİK'in sorularını yanıtlayan Yeşil-Siyahlılar'ın hocası Mustafa Reşit Akçay, futbolun aslında bir nevi ticaret olduğunu belirterek, "Niasse'den gelecek para bizim bir yıllık bütçemize yakın. Çok değerli bir oyuncu. Umarım daha da başarılı olacaktır" ifadelerini kullandı. Niasse, Lokomotiv Moskova'da Beşiktaş'tan ayrılan Fernandes'in takım arkadaşı olacak.

Kaynak: Fanatik
Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2014, 00:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
moralsiz
moralsiz - 6 yıl Önce

hamza hoca gitti niasse gitti artık düştük gözüyle bakabiliriz

akigo
akigo - 6 yıl Önce

bence takım için hayırlısı olmuş bu fiyat çok iyi

MERAK EDİYORUM
MERAK EDİYORUM - 6 yıl Önce

sayin akçay hep o oyuncu göderi̇li̇di̇ bu oyuncu satildi haberleri̇ görüyoruz.tamam ni̇asseni̇n satişi karli oldukça güzel bi̇ satiş ama takimimi boşaltiyorsun se yapiyorsun gi̇denleri̇n yeri̇ne ki̇mler geli̇yor ????!!!!!!!!

sessiz
sessiz - 6 yıl Önce

bu takıma acilen bir golcü gerekiyor yoksa biz düşerizzzzzzzzzzzzz

crazyman
crazyman - 6 yıl Önce

onu sat bunu gönder hoca gıttı yerıne sıradan bır hoca geldı.bu sene allaha emanetiz 100de 70 düşme adayıyız cepler doldu cünkü

HÜSEYİN ÖZKAN
HÜSEYİN ÖZKAN - 6 yıl Önce

çok güzel fi̇ata satildi...ya arkadaşlar gi̇denleri̇n kaçi oynuyordu devamli çağdaş ve emrah dişinda..her yilki̇ gi̇bi̇ düşeri̇z laflari...çok transfer demek çok para harcamak demek sadece i̇zmi̇r takimlari önümüzdeki̇ örnek.

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber