banner113

Kampta ikinci gün Çağdaş'tan çok yoruluyoruz twiti

Akhisar Belediyespor, Erzurum’da başlayan kampa devam ediyor. Dün başlayan kamp çalışmaları da bugün aralıksız olarak sürdü.

Kampta ikinci gün Çağdaş'tan çok yoruluyoruz twiti
 Akhisar Belediyespor, Erzurum’da başlayan kampa devam ediyor. Dün başlayan kamp çalışmaları da bugün aralıksız olarak sürdü. 

Takım sabah saat 11.00’de ve akşamüzeri 18.00’de başlayan antrenmanlarla günü tamamladı. Futbolular her iki antrenmanda da koşu ve ağırlık çalışmaları ile güç depoladı. 

“Sağlık kontrolünden geçecekler”

Diğer yandan Erzurum kampı devam ederken futbolcular ve teknik ekip iki grup halinde Perşembe ve Cuma günü Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesinde sağlık kontrolünden geçecek. Çalışmalara ise günde çift antrenman olarak devam edileceği öğrenildi. 

“Çağdaş Atan’dan çok çalışıyoruz Twiti”

Öte yandan Yeşil-Siyahlı takım çalışmalarını sürdürürken akşamları da kaldıkları Polat Renaissance Hotel’de Dünya Kupası maçlarını takip ediyor. Futbolculardan Çağdaş Atan twitter hesabından yaptığı açıklamada “Kamp çok sıkı başladı, sabah akşam sadece koşu. Çok yorgunum maç uzatmalara kalmasın erken uyuyalım. Saldır Hollanda” twitini attı. 

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2014, 01:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber