banner234

Hamzaoğlu'ndan Gekas'a; Maceraya Atılma

Akhisar Belediyespor teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, Gekas'ın takımdan ayrılmasının

Hamzaoğlu'ndan Gekas'a; Maceraya Atılma

Haber Merkezi - Akhisar Belediyespor teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, Gekas'ın takımdan ayrılmasının macera olacağını söyledi.

Yunan futbolcunun arkadaşlarıyla iyi bir uyum yakaladığını ve Akhisar'da çok sevildiğini hatırlatan Hamzaoğlu, "Ben kalması gerektiğine inanıyorum. Onun açısından bakarsak, ayrılması büyük macera olur. Ama kararını bir an önce vermeli. Bizim de onun yerini doldurmak için zamana ihtiyacımız var" şeklinde konuştu.

Sağlık kontrolü için geldikleri Manisa Celal Bayar Üniversitesi'nde gazetecilerin sorularını yanıtlayan genç teknik adam, ilk sezonlarında ligde kalmalarını başarı olarak nitelerken, bu sezon hedeflerinin ilk 10 arasında yer almak olduğunu söyledi. Hamzaoğlu, "İşimiz bu sefer daha zor. Ancak oturmuş kadromuzla zorlukların üstesinden geleceğimize inanıyorum. 15 Temmuz'da başlayacak Almanya kampına kadar transferi bitirmek istiyoruz" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

body{ overflow-y: scroll; overflow-x: hidden!important; }