banner113

Galatasaray'ın Yeni Hocası Hamzaoğlu

Galatasaray'da Teknik Direktör Prandelli'nin sözleşmesi fesh edildi, Hamza Hamzaoğlu ismi de açıklandı...

Galatasaray'ın Yeni Hocası Hamzaoğlu
Galatasaray'da Teknik Direktörü Prandelli'nin sözleşmesi fesh edildi. Florya'da yönetim ile İtalyan teknik adam Cesare Prandelli arasında yapılan toplantı sonunda beklenen açıklama geldi.

Galatasaray Sportif AŞ yöneticisi Ali Dürüst, teknik direktör Cesare Prandelli'nin sözleşmesini feshettiklerini, Hamza Hamzaoğlu ile prensipte anlaştıklarını açıkladı.

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yaklaşık 4 saat süren toplantıdan ayrılan Dürüst, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Prandelli'nin sözleşmesini feshettiklerini, teknik direktörlük için A Milli Futbol Takımı Antrenörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Hamza Hamzaoğlu ile de prensipte anlaşmaya vardıklarını bildirdi.

Ali Dürüst, Galatasaray'ın, Spor Toto Süper Lig'de yarın deplasmanda Gaziantepspor ile yapacağı maça kaleci antrenörü Claudio Taffarel yönetiminde çıkacağını kaydetti.

Prandelli vedalaştı
Bu arada saat 15.00'te Prandelli takımla son kez bir araya geldi ve veda etti. 15.30'da yapılan idmanda ise takımın başında Claduio Taffarel yer aldı.

Resmi açıklamaların Galatasaray Kulübü tarafından önümüzdeki dakikalarda yapılması bekleniyor.


Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2014, 11:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber