banner113

Mansur Onay; Ortak Aklı Kullanacağız

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan adayı Mansur ONAY, İlçe başkanı İbrahim

Mansur Onay; Ortak Aklı Kullanacağız

Haber Merkezi - Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan adayı Mansur ONAY, İlçe başkanı İbrahim UĞURLU, ilçe yönetimi ve belediye meclis üyelerinindekatılımıyla Kartal Büfenin açılışı yapıldı.

Dualarla yapılan açılışta işyeri sahipilerine hayırlı ve bol kazançlar dileğinde bulunularak kurdele kesildi. Daha sonra Kamyoncular Kooperatifini ziyaret eden ONAY, burada kooperatif başkanı ile sohbet edip sıkıntılarını dinledi ve sonrasında orada bulunan üyelere seslendi. ONAY, “ Başkanınız çevre yolunun güzergahında olduğu için kooperatifinizin yerinin değiştirileceğini söyledi.

Kooperatifiniz için en uygun bölgeyi birlikte belirleyeceğiz. Ben yaptım oldu mantığıyla hareket etmeyeceğiz, ortak aklı kullanarak kararlarımızı alacağız. Ben köylü çocuğuyum, yokluğu yoksulluğu gömüş birisiyim. Ben sizden şunu istiyorum. 5 yıl boyunca size hizmet edecek belediye başkanını seçerken iyice araştırın ve öyle karar verin. Bugüne kadar bana güvenen, inanan hiç kimseyi yarı yolda bırakmadım. Güvenilir olmanın verdiği cesaretle sizden yetki istiyorum.” Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

body{ overflow-y: scroll; overflow-x: hidden!important; }