banner234

Kuzum'un Durağı Sazoba ve Akselendi

Yerel seçimler öncesi seçim çalışmalarına ara vermeden sürdüren Saadet partisi azimli ve güçlü kadrosu ile son sürat çalışmalarına devam ediyor.

Kuzum'un Durağı Sazoba ve Akselendi

Yerel seçimler öncesi seçim çalışmalarına ara vermeden sürdüren Saadet partisi azimli ve güçlü kadrosu ile son sürat çalışmalarına devam ediyor.

Akhisar Saadet Partisi Belediye Başkan adayı İsmail Hakkı Kuzum, İlçe Başkanı Fikret Aysu ve yönetiminin bu seferki durağı Sazoba ve Akselendi oldu. Sazoba ve Akselendi de vatandaşlar ile buluşan Saadet Partisi İlçe Başkanı Fikret Aysu kısa bir konuşma yaptıktan sonra söz alan Belediye Başkan adayı İsmail Hakkı Kuzum ise konuşmasında “Ben hepinizin bildiği gibi Akhisar’da esnaflık yapan bir kardeşinizim. İnşallah bu seçimleri kazandıktan sonra Belediyemizin kapılarını hizmet için sonuna kadar açacağız. Belediye olarak her zaman sizlerin yanında olacağız ve hizmet edeceğiz” diyerek destek istedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

body{ overflow-y: scroll; overflow-x: hidden!important; }