banner113

İYİ Parti - CHP anlaştı.. Manisa'da ne olacak?

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener CHP Genel Merkezi'nde CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile saat 20.00'de bir araya geldi.

İYİ Parti - CHP anlaştı.. Manisa'da ne olacak?

Akşener başkanlığındaki İYİ Parti heyetinde Cihan Paçacı, Koray Aydın ve Müsavat Dervişoğlu yer aldı. Heyeti CHP Genel Başkan Yardımcıları Oğuz Kağan Salıcı ve Seyit Torun aşağıda karşıladı. Görüşme öncesi CHP ve İYİ Parti'nin uzlaşıya vardığı öğrenildi. Gelen ilk bilgilere göre Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Bursa, Adana, Aydın, Muğla, Tekirdağ, İzmir, Eskişehir'de CHP adayı desteklenecek.

Balıkesir, Denizli, Manisa, Kocaeli, Konya, Samsun, Trabzon, Kayseri, Sakarya ve Gaziantep ise İYİ Parti'de olacak. İki lider görüşme sonrası açıklama yaptı.
 

Manisa'da aday çıkarmayacak olan CHP, İYİ Parti'nin adayını destekleyecek. 


YORUM EKLE
YORUMLAR
İnsan insan
İnsan insan - 1 yıl Önce

Merhaba sevgili Akhisar belediyesi muhteşem çalışmalarınızdan dolayı tebrik ediyorum sizi şehir merkezi içinde ki çalışmalarınız muhteşem devam ederken köyleri susuz bırakmanız harika defalarca telefona rağmen mazeretin su yok olması daha traji komik ama değil mi !! Tamam olabilir bitmiştir ya peki sondaj falan 2018 deyiz ya hani teknoloji ??ama durun doğru yıllar önce bir aktiristin bir çobanla benim oyum bir mi demesinde haklıydı değil mi onlar nasılsa susuyor nasılsa ellerini ovuşturarak dertlerini anlatırlar sıkıntı yok yani hadi kolaysa bu açıklamayı Akhisar içinde yapın lütfen ya 4 aylık falan değil 1 ay deyin onada razıyım birileri sıcak evlerine gidip hakkını savunuyorum dediği insanların hayvanları için kendileri için su taşıması hadi oturalım adalet eşitlik tartış(alım)ın.!!!!

Öğren de gel
Öğren de gel @İnsan insan - 1 yıl Önce

Maalesef başlığın yanlış... Büyükşehir olacaktı... maski kısaltması olmalıydı yazında... saygılar???

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber