banner113

Günaydın, CHP'nin Değil Halkın İktidarı Olacağız

Dün Muğla ve ilçelerinde, bu gün Manisa ve ilçelerinde, yarın Balıkesir ve ilçelerini ziyaret edecek olan CHP Genel Başkan yardımcısı Gökhan Günaydın, Akhisar’da partililer yaptığı konuşmada, “Halkın alt tarafına din, iman diye kandıran, üst tarafına da hanlar, hamamlar vadeden AKP iktidarı sallanıyor. Tek umut CHP iktidarıdır.

Günaydın, CHP'nin Değil Halkın İktidarı Olacağız

Dün Muğla ve ilçelerinde, bu gün Manisa ve ilçelerinde, yarın Balıkesir ve ilçelerini ziyaret edecek olan CHP Genel Başkan yardımcısı Gökhan Günaydın, Akhisar’da partililer yaptığı konuşmada, “Halkın alt tarafına din, iman diye kandıran, üst tarafına da hanlar, hamamlar vadeden AKP iktidarı sallanıyor. Tek umut CHP iktidarıdır. Biz CHP’nin değil, halkın iktidarı olacağız.” Dedi.

Manisa Büyükşehir belediye başkan adayı Milletvekili Özgür Özel, Milletvekili Sakine Öz, İl Başkanı Cahit Kaplan ile birlikte Akhisar’a gelen genel başkan yardımcısı Gökhan Günaydın, bir saat gecikme ile gelmesine rağmen coşkulu partilerce karşılandı. İlçe Başkanı İsmail Fikirli, İl Başkanı Cahit Kaplan,Akhisar Belediye Başkan adayı Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, Büyükşehir adayı Özgür Özel’den sonra konuşan Gökhan Günaydın, 30 mart seçimlerinin çok önemli olduğunu, AKP iktidarının başı başbakanın hayallerinin suya düştüğünü belirterek, “ Nerede başkanlık hayalleri ile yapmak istedikleri ve söylemleri, şimdi Cumhurbaşkanı bile olma hayalli bitti. Tekrar partinin genel başkanı ve milletvekili olmak için 3 dönemin değişeceğini söylemeye başladı. Dokunulmazlık zırhı ile kurtulacağını zannediyor. Yapılan gerçek anketlerde AKP’nin oy oranları % 36’lar da. Bu demektir yerel seçimler ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden sonra bir erken seçim gündeme gelecektir ve gerçekleşecektir. Yerel seçimlerde alacağımız sonuçlar bir erken seçimlerde bizi iktidara taşıyacaktır. Başbakanımız Kemal Kılıçdaroğlu olacaktır. Ama biz CHP’nin iktidarını değil, halkın iktidarını gerçekleştireceğiz. Halkın alt tarafını din, iman ile kandıran iktidar, halkın üst tarafını da hanlar, hamamlarla kafesliyor.” Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber