banner234

Demokrat Parti Adayı Sıdan, Hız Kesmiyor

Akhisar Demokrat Parti (DP) Belediye Başkan Adayı Halil Uğur Sıdan,

Demokrat Parti Adayı Sıdan, Hız Kesmiyor

Akhisarpress.com - Akhisar Demokrat Parti (DP) Belediye Başkan Adayı Halil Uğur Sıdan, 30 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimler öncesi çalışmalarını sürdürüyor.

Yoğun bir tempoda geçen çalışmalarını Akhisar'ın Kavakalan, Yayakırıldık, Göcek, Yaykın, Aşşağı Dolma, Yukarı Dolma, Çanakçı, Selçikli, Muştular ve Karabüklü köylerini ziyaret etti.

Her gittikleri bölge de çok büyük coşku ile karşılanan Halil Uğur Sıdan ve beraberinde ki parti yöneticileri bu durumdan oldukça memnun olduklarını dile getirdiler. Bu ziyaretlerin 30 Mart 'a kadar değil ondan sonra da devam edeceğini söyleyen Sıdan "Biz bugün değil yarınlar da da halkımızın yanında olacağız " dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

body{ overflow-y: scroll; overflow-x: hidden!important; }