banner234

Bakırlıoğlu; Köylere Mahalle Gibi Hizmet Getireceğiz

CHP Akhisar belediye Başkan Adayı A. Vehbi Bakırlıoğlu, Seğirdim, Kızlaralanı ve Yenidoğan

Bakırlıoğlu; Köylere Mahalle Gibi Hizmet Getireceğiz

Haber Merkezi - CHP Akhisar belediye Başkan Adayı A. Vehbi Bakırlıoğlu, Seğirdim, Kızlaralanı ve Yenidoğan köylerini ziyaret etti.

Bakırlıoğlu, " Gitmedik çok az köy kaldı. Herkesin ayağına kadar gittik. Bir bir derdimizi anlattık. Anlatmaya da devam edeceğiz. Sıkıntılarınızı, sorunalrınızı çok iyi biliyorum. Her yerde söyledim burada da söyleyeceğim. Bu süreçte ayağınıza kadar gelip oy isteyenler neden size sormadan köylerinizi mahalle yaptılar? Neden sizi daha fazla masrafa soktular? Zaten yaşam koşulları zorlanmış, hayat daha pahalılaşmış, çiftçilik, tarım iş yapmaz hale gelmiş bir de üstüne üstlük köyler ve beldeler mahalle oluyor. Merak etmeyin biz bunu değiştireceğiz. Önce yerelde sonrada genelde iktidara gelerek sizlere köy ve beldelerinizi geri vereceğiz. Bende sizler gibi köyde çiftçilikle büyüdüm, sizlerin tüm duygu ve düşüncelerinizi, sorunlarınızı çok iyi biliyorum. Çok büyük sorunlar var. Bunların hepsini çözeceğimize de söz veriyorum. " dedi.

Bakırlıoğlu, gittiği her yerde sıcak karşılamalardan dolayı köy muhtarına ve halkına teşekkür ederken, yerel seçimler için destek istedi. Birlikte yöneteceğiz ve güzel günler göreceğiz dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

body{ overflow-y: scroll; overflow-x: hidden!important; }