banner113

Bakırlıoğlu, Değişim İçin Yollarda

CHP Akhisar Belediye Başkan Adayı A. Vehbi Bakırlıoğlu, gece gündüz demeden,

Bakırlıoğlu, Değişim İçin Yollarda

Haber Merkezi - CHP Akhisar Belediye Başkan Adayı A. Vehbi Bakırlıoğlu, gece gündüz demeden, yağmur çamur demeden, Akhisar’ın her yerini gezmeye devam ediyor. Köyleri, beldeleri, mahalleri gezen ve Akhisar da değişimin olacağını ve adresinin de Cumhuriyet Halk Partisi olacağını vurgulamaya devam ediyor. Gündüz Tütenli, Selvili, Çobanhasan, Süleymanlı, Medar ziyaretlerinde bulunan Bakırlıoğlu gece ise Pınarcık, Kulaksızlar, Sarıçalı köylerini ziyaret etti.

CHP Akhisar Belediye Başkan Adayı A. Vehbi Bakırlıoğlu, bir günde 6 tane köy 2 tanede belde gezdi. Gezdiği yerlerde kendisi için partisi için destek istedi. Artık Akhisar da değişimin şart olduğunu ve bununda Cumhuriyet Halk Partisi olduğunu söylüyor. Köylerin önümüzdeki günlerde büyük sıkıntıları olduğunu Büyükşehir yasası ile birlikte hayatın biraz daha zor olduğunu söylüyor. Düşünmeden hareket etmenin zorluğunu vatandaşın çekeceğini söyleyen Bakırlıoğlu, vatandaşa sorulmadan yapılan bu değişikliğin kabul edilmesinin imkânsız olduğunu söylüyor. Parti olarak kendilerinin Büyükşehir yasasına karşı olmadığını ama köylerin, beldelerin kapatılmasına ve buralarda yaşayanların şehir de yaşayanlarla bir tutulmasına karşı olduklarını söyledi. Bir dahaki genel seçimler de hükümetin başına geçtiklerinde halka tekrardan soracaklarını ve istedikleri takdirde de köy ve belde statülerini tekrardan geri vereceklerini söyledi. Akhisar’ın gelişmişlik bakımından geride kaldığına ve aynı zamanda da büyük potansiyellerinin olduğuna inandıklarını söyledi. Belediyeyi kazandıkları takdirde kısıtlı kadrolar ile değil tüm Akhisar ile birlikte yöneteceklerini söyleyen Bakırlıoğlu, Değişime inandığını ve Akhisar’ında buna inandığını, bize güvendikleri ve inandıkları takdirde nasıl bir Akhisar yaratacağımızı herkes görecek dedi.

Süleymanlı da MHP ve AKP parti lokallerini de ziyaret eden Bakırlıoğlu yerel seçimlerde başarılar diledi. Medar da kadınlar ile evde bir araya gelen Bakırlıoğlu kadınlarımıza gerekli değer ne yazık ki verilmiyor. Biz artık bayanlarımızın evde oturan yemek yapan çocuk bakandan ziyade aynı zamanda aile ekonomisine de katkı sağlamasını istiyoruz dedi. Kadınlarımızın yerelde birçok eksikleri var hepsinin de farkında ve bilincindeyiz, hepsini de çözmeye hazırız dedi.

Bakırlıoğlu’nun gece ve gündüz yaptığı ziyaretlerde kalabalık bir şekilde ziyarette bulunması vatandaşları memnun etti. CHP’nin yerel seçime hazır olduğunu ve kazanmak için elinden geleni yaptığını söyleyen vatandaşlar, gençler için iş imkânlarının arttırılması için girişimlerde bulunulmasını istedi. Büyükşehir yasası yüzünden halkın tepkili olduğunu fark eden Bakırlıoğlu her zaman sizin yanınızdaydık yine de yanınızda bulacağınız kişiler bizler olacağız dedi. Yerel de ve genel de iktidara geldiklerinde de bu sorunu çözeceklerini ve vatandaşlarımızı eski günlerine kavuşturacaklarını söyledi.

Bakırlıoğlu gittiği her yerde çok çalışacaklarına söz verirken, değişime inandıklarına ve iyi hizmet için mutlu bir kent için seçimi kazanacaklarını söyledi. Kendisinin buna inancının tam olduğuna ve halkında kendisine güvenmesini ve inanmasını arzuladığını dile getirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

body{ overflow-y: scroll; overflow-x: hidden!important; }