banner113

Aydemir, Merkez Çarşı projesini inceledi

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın Merkez Çarşıyı Canlandırma Projesindeki Arkeolojik kazı devam ediyor.

Aydemir, Merkez Çarşı projesini inceledi

Konu ile yakından ilgilenen Uğur Aydemir, Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Ulusoy, Meclis Başkanı Feride Sakarya, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Erdayıoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Sami Karaoğlan, Mehmet Kantarlı, Meclis Başkan Yardımcısı Niyazi Edremit ve Meclis Kâtip Üyesi Cengiz Özdemir ile birlikte alanda incelemelerde bulunarak arkeologlardan bilgi aldı.

Aydemir alandaki kazının bir an önce bitirilip gerekli izinlerin alınması için çalışmaların devam ettiğini buraya yapılacak olan projenin hızlı bir şekilde hayata geçirilmesini arzu ettiğini ve bu konuda da çalışmalarının olduğunu belirtti. 

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Ulusoy da; ‘’Koruma Kurulunun vereceği karardan sonra karşımıza üç seçenek çıkacak. İlki proje başladığı haliyle devam edecek, ikincisi proje değişikliğine gidilebilir, sonuncusu ise projemizle ilgili her şey iptal olacak. Süreç ile ilgili tüm detaylar kamuoyu ile paylaşılacaktır’’ dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2019, 16:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber