banner113

Aydemir, Cumhurbaşkanını İlk Kez Halkımız Seçecek

10 Ağustos’da yapılacak olan ve ilk kez halk oylaması sonucu seçilen Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir yazılı bir basın açıklaması yaptı.

Aydemir, Cumhurbaşkanını İlk Kez Halkımız Seçecek
 10 Ağustos’da yapılacak olan ve ilk kez halk oylaması sonucu seçilen Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir yazılı bir basın açıklaması yaptı.

Aydemir yaptığı açıklamada şunları kaydetti; “Türkiye'de, ilk defa cumhurbaşkanını halkın belirleyeceği bir seçim sürecini yaşayacağız. Ak parti olarak, bütün vatandaşlarımızın ve dava arkadaşlarımızın gönlünden geçen kişi olan Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı adayımız oldu. Ülkemize hayırlı uğurlu olsun diyorum. 

Artık ülkemiz için yeni bir dönem başlıyor. Cumhurbaşkanının ilk kez halkın iradesiyle, halkın oyuyla seçilmesi gerçekten çok güçlü bir adımdır. Türkiye 21. asırda özellikle ilk 10 yılında bütün milletimizin ve bütün dünyanın takdirini kazanan bir sıçrama gerçekleştirdi. 12 yıldır milletine hizmet eden çeşitli zorluklarda kalan ama hiçbir gün iradesinden, iddiasından ve bu milletin hedeflerinden vazgeçmeyen bir kadromuz var. 

Başbakanımızın birinci turda Allah nasip ederse milletimizin teveccühüyle Türkiye Cumhuriyeti devletinin doğrudan doğruya halkoyuyla seçilmiş ilk cumhurbaşkanı olacağına yürekten hepimiz inanıyoruz. 

Cumhurbaşkanı adayımız olarak Sayın Başbakanımızın Adaylığının açıklandığı o toplantıda hep birlikte oradaydık. Başbakanımız gerçekten duygu yüklü ve tarihi bir konuşma yaptı. 77 milyonu kucaklayan ve kuşatan, hatta sınırlarımızı da aşıp inanıyorum diyen ve mazlumları da içine alan bir perspektifle mesajını verdi. Devletin milli birlik ve beraberliğiyle ilgili vermiş olduğu mesajlarıyla da gördük ki Türkiye siyasi ve ekonomik istikrarının devamı anlamında 2023 hedeflerine ulaşacaktır. Bütün milletimiz bu coşkuyu yaşıyor. Gerçekten çok tarihi anlar yaşıyoruz. 10 Ağustos 2014 yeniden şahlanışımızın tarihi olacaktır inşallah” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2014, 14:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet emin
mehmet emin - 6 yıl Önce

acaba daha kaç seçimde akhisar içinden geçen yolu (sehirler arası) dışarıya alacağız. konuşacaksınız merak ediyoruz. bırakın seçimi halk yapsın siz şu yolu bi taşıyın hele.

fatih şipka
fatih şipka - 6 yıl Önce

allah senden razı olsun söylemesen haberimiz olmayacaktı

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber