banner113

Ali Dursun, "Memur-Sen yönetimini kınıyorum"

Saadet Partisi Akhisar belediye başkan adayı Ali Dursun, Akhisar Memur-Sen yönetiminin seçim ziyaretleri kapsamında talebini kabul etmediğini iddia ederek kınadığını açıkladı.

Ali Dursun, "Memur-Sen yönetimini kınıyorum"

Ali Dursun açıklamasında; Çok değerli basın mensupları, Memur-Sen ve Eğitim-Bir Sen’in değerli üyeleri;

31 Mart 2019 mahalli seçimlerine sayılı günler kaldığı bu günlerde Belediye Başkan adayı olarak kurum ziyaretlerine yoğun olarak devam etmekteyim. Bugüne kadar gittiğim bütün kurumlarda ilgi ve alakayla karşılandım. Bu çerçeve içinde geçen hafta Akhisar’da kurucusu olduğum Memur-Sen ve Eğitim- Bir Sen’den de ziyaret talebinde bulundum. Bana, gününü daha sonra bildireceklerini söylediler. Aradan bir hafta geçmesine rağmen aranmayınca dün ben aradım. Memur-Sen ve Eğitim-Bir Sen başkanları ziyaretimin üyeler arasında sıkıntı yaratacağını dolayısıyla bu ziyaretin gerçekleşemeyeceğini çok ince bir şekilde ifade ettiler. Bende sadece kendilerine, Ak Parti adayı Eryüksel bey gelirken sıkıntı olmuyor da ben gelince mi sıkıntı oluyor dedim ve konu bu şekilde kapandı.

Şimdi buradan basın yoluyla, Kurucusu olduğum, hiç kimsenin olmadığı bir ortamda, bir çok maddi ve manevi sıkıntılar içinde bir avuç insanla kurduğumuz Memur-Sen ve Eğitim-Bir Sen’in değerli üyelerine sesleniyorum. Kurucusu olduğum sendikanın bugün geldiği bu nokta hakikaten çok üzüntü vericidir. Sendikacı, partiler üzeri bir politika izler. Bir partinin talimatıyla hareket etmez. Biz, sendikacılığı böyle öğrendik ve devam ettirdik. Bundan dolayı sendika yöneticilerini bu tarafgirli tutumlarını kınıyorum. Kurucusu olduğum Sendikanın kıymetli Başkanlarının ve yönetim kurulu üyelerinin içinde bulundukları, sendikamız politikasıyla bağdaşmayan, bu tutum ve davranışlarını bir kez daha gözden geçirmelerini, diliyorum. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
memur-sen'li
memur-sen'li - 3 ay Önce

'.....kral yapmışlar önce babasını kesmiş' derler bizde. Yazık.

Ali dursun
Ali dursun - 3 ay Önce

Eleştiri yazan kardeşim. Bizde işler ehline teslim edilir. Dolayısıyla 5 yıllık görev süreme 3 kuruluş sığdırdım. Buralarda toplam 150-160 kişi istihdam edilmektedir. Biz makamlara iş yapmak için talip oluruz. Saygılarımla

hesap döner,sap döner
hesap döner,sap döner - 3 ay Önce

Akhisar'da eğitim Birsen'i kurduğunuz,siz huzurevine,diğeri şube müdürü,diğer kurucularında müdür yardımcıcı olarak nemalandığınız doğrudur.

SARI ÇİZMELİ
SARI ÇİZMELİ @hesap döner,sap döner - 3 ay Önce

ATIN BAKALIM DESTEKSİZCE. KEŞKE HESAP OLDUĞUNU YAZDIĞIN KADAR BİLİYOR OLSAYDIN. DÜN DE ESAT'ÇI DİYORDUNUZ, SAVAŞ/DÜŞMANLIK OLMASIN KAZANAN SİYONİZM/EMPERYALİZM OLUR DEDİĞİMİZDE. ŞİMDİ GOLAN TEPELERİ DE GİDİYOR ZAYIFLATILMIŞ SURİYE'NİN ELİNDEN. HESABINIZ ÇOK ŞEDİD OLACAK, MAALESEF.

SARI ÇİZMELİ
SARI ÇİZMELİ - 3 ay Önce

HESAP VE SAP DÖNDÜĞÜ GÜN, YANİ HAK VAKİ OLDUĞU GÜN, MAALESEF SİZİN İÇİN EYVAH DİYECEĞİNİZ GÜN OLACAK

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber