banner113

AK Parti Kongresinde Tartışma

AK Parti Akhisar ilçe kongresinde İsmail Hakkı Şenyiğit ve ekibi güven tazeledi. İsmail Hakkı Şenyiğit ve Cemal Gürmen başkanlığında iki

 AK Parti Akhisar  ilçe kongresinde  İsmail Hakkı Şenyiğit  ve ekibi güven tazeledi. İsmail Hakkı Şenyiğit ve Cemal Gürmen başkanlığında iki  ekibin  yarıştığı kongrede 431 delegeden 388 delege oy kullandı. İsmail Hakkı Şenyiğit ve listesi 261 oy alırken, Cemal Gürmen ve ekibi 127 oy aldı.

Kongrede seçimlere geçmeden önce ayrı listelerde bulunan Erol Sabah ile Feyyaz Eroğlu arasında kısa bir tartışma ve gergin anlar yaşandı.

Taraflardan Erol Sabah ve Feyyaz Eroğlu kongreden sonra yaşanan gerginlikle ilgili Akhisarpress.com’a açıklamalarda bulundu. 

Erol Sabah; “Muhammet Çaltı adlı delegemiz iki listede de yönetim kurulu üyesi olarak bulunuyormuş.  İsmail Hakkı Şenyiğit’in listesinde bulunan Feyyaz Eroğlu, Muhammet Çaltı’ya Cemal Gürmen’in listesinden istifa et. Yoksa seni dövdürürüm; diye hakaret edince bende yaptığının etik olmadığını söyledim, hakarete maruz kaldım.”

Feyyaz Eroğlu, Erol Sabahın yaptığı açıklamanın üzerine, “Erol Sabah bana küfür etti. Bu yüzden onula yargı önünde hesaplaşacağız. Muhammet Çaltı, bana “Ağabey beni Cemal Gürmen’in de listesine yazmışlar. Ben sizin yanınızdayım. Kongreye bile gelmeyeceğim.” Dedi. Gelmesini söyledim. Gelip gelmediğini bilmiyorum. Erol Sabah’ın yaptığı tam anlamı ile saygısızca ve provoke eder gibiydi.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2014, 21:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet
Mehmet - 5 yıl Önce

görün 2 gün o 2 listede olanı partiden kovarlar. feyyaz eroğlu yine yaptı yapacagını.

ahmet
ahmet - 5 yıl Önce

yazık ya feyyaz gibi bir şahsiyeti bu partiye yakıştıramıyorum

AKPLİ
AKPLİ - 5 yıl Önce

bu çocuğu kendi̇ egolarinizi tatmini̇ i̇çi̇n harcamayin yazik olur

kontrol
kontrol - 5 yıl Önce

kısaca bir geçmişe gidelim gecen belediye başkanlığı seçiminde cemal bey dahil listesinde olanlar hangi platformda oldular nerede calıştılar ondan önceki millet vekilliği seçimlerinde ve yine belediye seçimlerinde, cumhurbaşkanlığı seçimlerinde nerelerdeidiler hepsi tatildeidiler ama şimdi genelseçimler yaklaşıyor biri belediye başkanlığına biride vekilliğe soyunuyor yok öyle calışmadan hazıra konmak erol 20 yıl öncede küfürbaz ahlak fukarası idi şimdide herzaman aynı haraketi yapıyor kaybedecegini anlayınca agıza alınmayacak küfürler etmek aşagılık ve müsveddeliktir.

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber