banner113

Özel Akhisar Hastanesi'nden Yaşlılar Haftasında Anlamlı Ziyaret

Özel Akhisar Hastanesi idari ekibi Yaşlılar Haftası dolayısıyla huzurevini ziyaret ederek huzur evi sakinleri ile sohbet etti.

Özel Akhisar Hastanesi'nden Yaşlılar Haftasında Anlamlı Ziyaret

Hastane Müdürü Çiğdem İmre Gül ve hastane ekibi yaşlılarla tek tek ilgilenip isteklerini dinledi.

Özel Akhisar Hastanesinin gerçekleştirdiği ziyarette Hastane Müdürü Çiğdem İmre GÜL “Bugün burada olmaktan dolayı çok mutluyuz. Onlarla bir arada olmak bizleri de onları da çok memnun etmekte. Tüm büyüklerimizin Yaşlılar Haftasını kutluyor, yaşam sevinçlerinin hiç kaybolmadığı sağlıklı ve mutlu günler temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Huzurevi Müdürü Suudi ARSLAN ise  “ Bu gibi ziyaretler huzurevi sakinlerine mutluluk vermekte. Sizlerin de yanımızda olduğunuzu bilmek bizleri motive etmektedir. Özel Akhisar Hastanesi olarak Yaşlılar Haftasında bizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz” sözlerini iletti.

Hastane adına, yaşlıları her zaman el üstünde tutacaklarına ve sosyal sorumluluk projelerine devam edeceklerini belirterek ziyaretlerini gerçekleştirdiler.


Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2019, 10:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber