banner113

Leventisiktekinproject.com: Müzik ve teknik ihtiyaçlarınız

Leventisiktekinproject.com kendini müziğe adamış kişilerden oluşan, bu işi sadece para için değil yaşam felsefesi olarak yapmanın referanslardan daha önemli olduğuna inanan müzisyenler topluluğudur. 

Leventisiktekinproject.com deneyimli grup liderlerinin yönetiminde genç, dinamik, akademik eğitimli profesyonel müzisyenlerden oluşan bir müzik organizasyon grubudur.

Kadromuz; davetli portresi  ve arzu edilen konseptlere göre iki - üç - dört müzisyenden oluşan gruplardan, 10 - 15 kişilik büyük orkestra  müzik gruplarına genişleyebilmekte.
 
Klasik eserlerden Latin ve  Jazz standartlarına, Türkçe ve yabancı  popüler şarkılardan  yöresel halk türkülerine, eğlence müziklerinden Türk sanat müziğine, opera aryalarından 80' ler ve 90' larda hit olmuş şarkılara uzanan geniş bir repertuara sahiptir..
  
Bir yandan ülkemizin önde gelen kurumsal firmaları ile uzun yıllardır devam eden çözüm ortaklıklarımızı sürdürüyor, zaman zaman devlet protokol organizasyonlarında bulunuyor ve aynı zamanda bir çok özel davet organizasyonlarında  sahne alıp, performans veriyoruz. Kongre, bayi toplantısı, gala geceleri, ürün lansmanı, fuar, kokteyl, açılış, yılbaşı etkinlikleri gibi kurumsal organizasyonlarda ve nişan, düğün, davet, sünnet, bar mitsva, vaftiz, sürpriz partiler vb. özel gün organizasyonlarında arzu edilen konsept ve bütçelere uygun müzikal çözümler sunuyoruz..

Tekrarı mümkün olmayan en anlamlı, en değerli gününüzde sizlerin de yanınızda/sahnede olup tüm arzularınızı/hayallerinizi profesyonel dokunuşlarla gerçeğe dönüştürmek istiyor ve bunun için çalışıyoruz..

Leventisiktekinproject.com bugüne kadar gerçekleştirdiği sahne performanslarında geniş repertuarı, profesyonel müzik ve eğlence anlayışı ile izleyenlerin büyük beğenisini kazanmıştır. Orkestra grubu olarak bugüne kadar gerçekleştirdiği organizasyonlar ile müzik organizasyon sektöründe başarılı bir yere sahip olup, başarısını ilerilere taşımayı hedeflemektedir. 

Leventisiktekinproject.com düğün orkestra olarak da müzik eğlence sektörünün müzik ve teknik ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik danışmanlık, organizatörlük ve müzisyenlik hizmetlerini yapmakta. 

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber