banner113

Hürrem's den Anlamlı Öğretmenler Günü Kutlaması

Akhisar Paşa Mahallesi 19 Sk. No: 75 D:2 de bayanlara hizmet veren Hürrem's Güzellik Merkezi bu yılda geleneği sürdürdü.

Hürrem's den Anlamlı Öğretmenler Günü Kutlaması
Akhisar Paşa Mahallesi 19 Sk. No: 75 D:2 de bayanlara hizmet veren Hürrem's Güzellik Merkezi bu yılda geleneği sürdürdü.

Hürrem's, bu yıl da 24 Kasım Öğretmenler Gününü kalabalık bir katılımla Hürrem’s Güzellik Merkezinde Kutladı. Akhisar ve Çevre ilçelerdeki bayanlara sektördeki son teknoloji ve en kaliteli ürün gruplarıyla hizmet veren HÜRREM’S yenilenen yüzünü öğretmenler günü ve aşure etkinliğiyle tanıttı.

Etkinlik çerçevesinde Akhisar genelinde 1.000 kişilik davetiye dağıtıldı. Davetiyeyle gelen Misafirlerin tamamına cilt gençleştirme ve bölgesel incelme paketleri hediye edildi. Misafirler işletmenin bu ince davetlerinden dolayı teşekkürlerini ileterek, Hürrem’s Güzellik Merkezi'nin güler yüzlü personelinden ve Hürrems’in yeni çehresinden çok etkilendiklerini, Akhisar’da böyle bir merkeze sahip olduklarından dolayı kendilerini şanslı hissettiklerini belirttiler. 


Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2014, 01:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber