banner113

Celal Bayar Tütün Eksperliği mezuniyet yemeğinde buluştu

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Tütün Eksperliği Yüksekokulu, 2018-2019 yılı 41. Dönem Tütün Teknolojisi Mühendisi mezunları, mezuniyet yemeğini UTOPİA’ da kutladılar.

Celal Bayar Tütün Eksperliği mezuniyet yemeğinde buluştu

Öğrenciler ve aile bireyleri Türkiye’mizin dört bir yanından gelerek, başta öğretmenleri Tütün Endüstri İşletmeciliği Anabilim Dalı Başkanı ve Okul Müdürü  Prof. Dr. Altay Uğur GÜL, Tütün Yetiştirme Islahı Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Meltem SESLİ, Tütün Yetiştirme Islahı Anabilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Funda F. GENÇLER, Tütün Teknolojisi ve Kimyası Anabilim Dalı Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Serpil ÖDEN, Tütüncülük Politikası Anabilim Dalı Başkanı Öğr. Gör. Tolga ZORBA, Matematik Öğretmeni Tarık KUNDURACI, Okul Genel Sekreteri  Murat ASLANTAŞ ve misafirler Tütün Eksperleri Derneği Başkanı Servet YAPRAK ile Akhisar İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ahmet KILIÇ’ ın katılımlarıyla nezih ve güvenilir bir ortamda öğle yemeğinde buluştular. 

4 yılın stres ve yoğunluğunu unutup hayatları boyunca güzel bir hatıra olarak kalacak ve hep hatırlanacak bu organizasyonda, hizmetlerinden dolayı da ÜTOPİA WEDDİNG ailesine teşekkür ettiler.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber