banner113

Yeni Kaymakam Peker Görevine Başladı

Akhisar’da ki yıl görev yapan Kaymakam Kamil Köten’in Muğla Vali Yardımcılığına atanmasından

Yeni Kaymakam Peker Görevine Başladı

Akhisarpress.com - Akhisar’da ki yıl görev yapan Kaymakam Kamil Köten’in Muğla Vali Yardımcılığına atanmasından sonra Akhisar’a İzmir Bayraklı’dan gelen Kaymakam Kaan Peker bugün göreve başladı.

Akhisar’ın bir çok il ve ilçeden daha büyük olduğunu vurgulayan Kaymakam Peker, “Akhisar gerçektende bir çok il ve ilçeden daha büyük.. Bu nedenle Burada yapılacak hizmetlerinde Akhisar’a yakışır bir şekilde olması gerekir. Benden önceki Kaymakam Sayın Kamil Köten bu görevi Akhisar’a yakışır bir şekilde icra etmiştir. Bizlerde kendisinin bıraktığı yerden görevi sürdüreceğiz.” Dedi.

Akhisar’ın Yeni Kaymakamı Kaan Peker Kimdir

Kaan PEKER, 1965 yılında Malatya doğmuş olup, 1986 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden mezun oldu. 1987 yılında İçişleri Bakanlığında Kaymakam adayı olarak göreve başladı. Ülkemizin değişik il ve ilçelerinde kaymakamlık ve vali yardımcılığı görevlerinde bulundu. 2008 Yılı Ağustos ayından itibaren Bayraklı Kaymakamı olarak görev yapmaktadır. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

body{ overflow-y: scroll; overflow-x: hidden!important; }