banner234

MANİSA VALİSİ AHMET DENİZ’İN 14 MART TIP BAYRAMINI KUTLADI

Ülkelerin gelişmişlik düzeyinin en temel göstergelerinden biri de sağlık hizmetidir. Her alanda müreffeh, çağdaş bir toplum ve güçlü bir devlet olabilmenin ön koşullarından biri sağlıklı bireylere sahip olmaktır. Bu anlamda özellikle önleyici ve sonrasında tedavi edici tıbba, onun uygulayıcısı hekimler ile tüm sağlık çalışanlarına büyük görevler düşmektedir.

MANİSA VALİSİ AHMET DENİZ’İN 14 MART TIP BAYRAMINI KUTLADI

Son yıllarda ülkemizde sağlık alanında ciddi bir dönüşüm ve değişim yaşanmış olup, insanımıza sunulan sağlık hizmetlerinin kalitesi eskisiyle mukayese edilemeyecek düzeyde artmıştır. Bu olumlu gelişmede hastaların sağlığına kavuşması için gecesini gündüzüne katarak mesai sarf eden sağlık çalışanlarının gösterdikleri gayretin önemi büyüktür.

Sağlık çalışanlarımızın insan hayatını her şeyin üstünde tutarak, zaman mefhumu olmadan verdikleri sağlık hizmeti, fedakarlık ve özverili bir çalışmayı gerektirmektedir. Hekimlerimizin ve her düzeydeki sağlık çalışanlarımızın titiz ve gayretli çalışmaları her türlü takdirin üzerindedir. Bu nedenle, insan hayatı ve toplum sağlığı için gecesini gündüzüne katıp çalışan başta hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutluyor, sağlıklı ve başarılı çalışmalar diliyorum.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber