banner113

Koldere Mahallesi’nin Terfi Hattı Yenileniyor

MASKİ Genel Müdürlüğü, Saruhanlı ilçesine bağlı Koldere Mahallesi’nde vatandaşlara daha sağlıklı ve kaliteli içme suyuna kavuşturmak için 2 kilometrelik içme suyu hattını yeniliyor.

Koldere Mahallesi’nin Terfi Hattı Yenileniyor

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü tarafından il genelinde yürütülen yenileme çalışmaları aralıksız devam ediyor. İçme Suyu Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından yapılan çalışmalarla uzun yıllar önce döşenen ve zaman zaman sorun yaşanan terfi hatlarında yenileme gerçekleştiriliyor. Bu kapsamda MASKİ, Saruhanlı ilçesine bağlı Koldere Mahallesi’nin terfi hattını yenileyerek vatandaşların daha sağlıklı ve kaliteli içme suyuna kavuşturuyor.  

“Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ bizim için çok çalışıyor”

Koldere Mahalle Muhtarı İbrahim Durbay, "Mahallemizdeki içme suyu terfi hattımız eski ve yıpranmıştı. MASKİ tarafından mahallemizde başlatılan hattımızın yenileme çalışmaları bizleri çok sevindirdi. Mahallemiz yapılan bu hizmetten çok memnun. Büyükşehir Belediyemiz ve MASKİ bizim için çok çalışıyor, bunu bir kez daha gördük. Çalışmanın tamamlanması ile mahallemizde içme suyu sıkıntısı yaşanmayacak. Hizmetlerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün'e ve MASKİ personeline çok teşekkür ederiz” dedi.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber