banner113

Köfteci Ramiz ailesinin acı günü

Köfteci Ramiz Şirketler Grubu yönetim kurulu Başkanı, Akhisarspor yönetim kurulu üyesi, TÜRFAD Akhisar Şubesi Onursal üyesi, Av. Birol Taşkınlar (75), tedavi gördüğü İzmir Ege Üniversitesi hastanesinde saat 22.30 sıralarında vefat etti. 

Köfteci Ramiz ailesinin acı günü

Köfteci  Ramiz adı ile  marka olan,  ülkemizin  bir çok yerinde  şubeleri bulunan,  yurt dışında  da  tanınan “RAMİZ KÖFTE” nin  Ramiz Gıda A.Ş. yönetim kurulu başkanı Avukat Birol Taşkınlar’ı (75) kaybettik.

5 kardeşin er büyüğü olan Birol ve Birtan Avukat, Bircan, Jeofizik  Mühendisi, Bülent, İşletme, kız kardeşleri Birsen Erol Diş hekimi  olarak  hepside kariyer sahibi olarak  babaları merhum Ramiz Taşkınlar’ın işi olan köfteciliği geliştirdiler.

Ataerkil bir aile olarak en büyük ağabeyleri, Akhisarspor Yönetim Kurulu üyesi de olan Birol Taşkınlar’ı hayatını kaybetmesi Akhisar'da derin üzüntü ile karşılandı.

 


Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2019, 15:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan hüseyin işçi
hasan hüseyin işçi - 3 ay Önce

köfteci ramiz ailesine en icten baş sağliği diliyorum geride kalanlara rabbim sabırlar dahim eylesin rabbim mekanını cennet bahcelerinden nasip eylesin inşa Allah amin.hasan hüseyin işçi ve ailesi izmir-bornova-çamdipi.

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber