banner234

Fatma Celepçi'nin acı günü!

Demokratik ve çağdaş sosyal dernekleri ile   CHP Akhisar ilçe teşkilatının aktif üyeleri arasında bulunan, yapılacak seçimlerde Belediye Meclis üye listesinde görevlendirilen  Fatma Celepçi çok sevdiği eşi Fevzi Celepçi’den sonra, babası gibi olan ağabeyi Ali Kantar’ı da  kaybetti.

Fatma Celepçi'nin acı günü!

Kereste  tüccarlığı yapan  Almanya’da  30 yıl çalışan, yatırımlarını Akhisar’a yapan 76  yaşında hayatını kaybeden Ali Kantar için Akhisar Cem Evinde  bir tören düzenlendi. CHP Milletvekili Vehbi Bakırlıoğlu,  CHP Belediye başkan adayı Besim Dutlulu’nun ve çok sayıda can dostların katıldığı törende, Hıdır Dede çok anlamlı, barış, sevgi, saygı üzerine duygulu bir konuşma yaptı. Cenaze Namazı Cem Evinde kılındı.

Ali Kantar’ın kardeşleri Fatma Celepçi, iş adamı Kemal Kantar, kızı Vergi Seçen, damadı ve torunları  şehir mezarlığında  yapılan törenden sonra taziyeleri kabul ettiler.  Can dostlarının katılımı  ile toprağa verilirken, duygulu anlar yaşandı.  (Haldun AKYÜZ)
 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber