banner113

Elektrikçiler, Elektronikçiler ve Motorcular iftarda buluştu

Akhisar Elektrikçiler Elektronikçiler Motorcular ve Saatçiler esnaf odası iftar yemeğinde buluştular

Elektrikçiler, Elektronikçiler ve Motorcular iftarda buluştu

Akhisar Elektrikçiler Elektronikçiler Motorcular ve Saatçiler Gülbeyaz ziyafette düzenlenen iftara Akhisar da hizmet veren Elektrikçiler Elektronikçiler Motorcular ve Saatçiler esnafı ve oda başkanları katıldı.

Düzenlenen iftar yemeğinde konuşan oda başkanı Üzeyir Aslan “ Üyelerimiz ile bu yılki iftarda hep beraber olmak istedik. Bunun yanında üyelerimizin maddi sıkıntı çeken ve maddi durumu olmayanlara da Ramazan mübarek günde maddi destek bulunmak istedik.  Ama bunun yanında böyle bir organizasyonu da yapmak istedik. Düzenlemiş olduğumuz geleneksel iftarımıza hoş geldiniz şeref verdiniz bizleri onurlandırdınız. İnşallah bunun ileriki yıllarda bunu sizlerle birlikte hep beraber buralarda olmayı ümit ederiz. Öncelikle geçtiğimiz Pazar günü kutlanan babalar gününü kutluyorum babalarımızın ve baba adaylarımızın. Allah inşallah nice babalar gününe sizlerle beraber çıkmayı nasip eder. Siz oldukça bizler var olacağız, siz esnaflarımız bizim kalfalarımız ustalarımız olduğu sürece inşallah bu Türkiye kalkınmaya yüz tutacaktır. Sanatsız Bir millet düşünülemez, sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir. Bu sözü Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk söylemiştir çokta güzel söylemiştir. İnşallah bu Türkiye’mizi sanatsız bırakmasın sanatsız millet düşünemiyoruz, ve odamızın en eski üyelerinden bisiklet tamircisi Cihat amcamızı  bir sürpriz vermek üzere sahneye davet ediyorum” dedi.

Sahneye gelen Akhisar da 47 yıldır bisiklet tamirciliği yapan Cihat Yaman’a odaya ilk kayıt olduğu yıllardaki resmini çerçeveletip hediye etti.
 

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2016, 03:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

body{ overflow-y: scroll; overflow-x: hidden!important; }