banner113

Dutlulu, “Kazanan Akhisar Ve Akhisarlılar Olmalı”

Millet İttifakı’nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Başlamış ve Kurtulmuş Mahallelerini ziyaret etti.

Dutlulu, “Kazanan Akhisar Ve Akhisarlılar Olmalı”

Başlamış ve Kurtulmuş Mahallelerini ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi ve İyi Parti Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, mahalle sakinleri ile bir araya gelerek sorunlarını dinledi. Dutlulu, CHP ve İyi Parti seçmenlerinin dışında AK Parti ve MHP seçmenlerine de seslenerek Akhisar’a hizmet için bu yola çıktığının altını çizdi.

31 Mart’ta gerçekleşecek yerel seçimlerde Akhisar’a en iyi şekilde hizmet edeceğine söz veren Dutlulu, AK Parti ve MHP seçmenlerine de seslenerek, herkese eşit hizmet edeceğini ve Akhisar’a seviye atlatacağına söz verdi.

DUTLULU, MHP VE AK PARTİ SEÇMENİNE DE SESLENDİ

‘Hiçbir ayrım yapmadan Akhisar’ı Akhisarlılar ile yöneteceğiz’ diyen Besim Dutlulu, yönetime geldikleri zaman tüm Akhisarlıların bunu olumlu yönde hissedeceğini söyledi. Dutlulu, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Akhisar’da 15 yıldır sizlerin de bildiği bir yönetim var. Yaptıkları da yapmadıkları da ortada. Her yerde bize ‘Akhisar’a değişim lazım’ , ‘ Akhisar’a taze kan lazım’ diyorlar. Biz de bu düşüncedeyiz. Bildiğiniz gibi bu seçim siyaset seçimi değil belediye hizmetleri seçimidir. Ben buradan sadece Cumhuriyet Halk Parti’li ya da İyi Parti’li arkadaşlardan değil, aynı zamanda Milliyetçi Hareket Partisi’ne ve AK Parti’ye gönül veren kardeşlerimden, abilerimden, ablalarımdan da destek istiyorum. Çünkü bu seçimi Akhisar’ın kazanması gerek. Kazanan Akhisar ve Akhisarlılar olmalı. Bu bir genel seçim değil, yerel seçimdir. Burada Akhisar’a yapılacak hizmetler ön plana çıkar. Hangi aday Akhisar’a daha faydalı olur, onun değerlendirmesini halk olarak sizin çok iyi şekilde yapacağınıza yürekten inanıyorum. Eğer beni bu göreve seçerseniz, sizleri utandırmayacağıma ve Akhisar için çok çalışacağıma söz veriyorum.”

Mahalle sakinleri Besim Dutlulu’ya yoğun ilgi gösterirken 31 Mart seçimlerinde Dutlulu’yu destekleyeceklerini ifade ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber