banner234

Dutlulu, "Bizim Dönemimizde Her Şey Farklı Olacak"

Millet İttifakı'nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Çobanhasan Mahallesi'nde vatandaşlar ile bir araya geldi.

Dutlulu, "Bizim Dönemimizde Her Şey Farklı Olacak"

İyi Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi'nin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Çobanhasan Mahallesi'nde vatandaşlar ile bir araya gelerek sohbet etti.  CHP Manisa Milletvekili Vehbi Bakırlıoğlu'nun da eşlik ettiği ziyarette mahalle sakinleri dertlerini anlatırken, Besim Dutlulu da Akhisar için çözüm önerilerini açıkladı.

Çobanhasan Mahallesi'nde vatandaşlara seslenen Dutlulu, hiçbir siyasi parti ayırt etmeden tüm Akhisar'a hizmet edeceğinin sözünü verdi. Dutlulu konuşmasında şu ifadelere yer verdi: "Akhisar'da bildiğiniz gibi 15 yıldır görevde olan bir belediye var. Belki iyidir, belki kötüdür. Bunun kararını verecek kişiler halktır, yani sizlersiniz. Ama bizim dönemimizde her şey farklı olacak. Akhisar çağ atlayacak. Vatandaşların altyapı sorunları ile boğuşmadığı, daha mutlu, daha huzurlu, daha modern bir Akhisar yaratmak için bu yola çıktık. Bizde bu Akhisar aşkı, sizde de bu istek ve destek olduktan sonra Akhisar'ı hep birlikte güzel geleceklere taşıyacağız."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber