banner113

Dutlulu, “Akhisar İçin Güzel Günler Çok Yakında”

Milletin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Atatürk Mahallesi’nde yüzlerce kişinin katılımı ile yaptığı mitingde Akhisarlılara seslendi.

Dutlulu, “Akhisar İçin Güzel Günler Çok Yakında”

Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Parti’nin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, 31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında Atatürk Mahallesi’nde miting programı düzenledi. Yüzlerce Akhisarlının katıldığı miting alanına bando eşliğinde giden Besim Dutlulu’ya eşi Özge Dutlulu, CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, CHP İlçe Başkanı İsmail Fikirli, İYİ Parti İlçe Başkanı Mustafa Kındıroğlu, Millet İttifakı meclis üyesi adayları da eşlik etti. Dutlulu, 31 Mart Yerel Seçimleri’nde Akhisarlıların sandığa giderek oy kullanmalarını istedi ve “Akhisar için güzel günler çok yakında” dedi.

“BİZ GÖNÜLLERİ KAZANA KAZANA BU SEÇİMİ DE KAZANACAĞIZ”

‘Akhisarlıların bize gösterdiği sevgi ve saygı asla karşılıksız kalmayacak’ diyen Besim DUTLULU, vatandaşlarla daha iyi bir Akhisar için oluşturdukları projeleri anlattı. Dutlulu, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Atatürk Mahallesi’nde bizleri dinlemeye gelen yüzlerce hemşehrime çok teşekkür ederim. Sizleri böyle güzel görünce, daha aydınlık bir Akhisar’a olan inancım daha da artıyor. Biz gönülleri kazana kazana bu seçimi de kazanacağız. Akhisarlıların bize gösterdiği sevgi ve saygı asla karşılıksız kalmayacak. Hemşehrilerime söz veriyorum; bu kardeşiniz, ağabeyiniz, evladınız sizleri hiç mahcup etmeyecek.”

“AKHİSAR İÇİN GÜZEL GÜNLER ÇOK YAKINDA”

31 Mart Yerel Seçimleri’nde tüm Akhisarlılardan destek isteyen Besim DUTLULU, “Bizim en büyük gücümüz sizlerden aldığımız hayır dualarıdır. Amacımız ise sizlerin yaşam kalitesini yükseltmektir. Gelin hep beraber Akhisar’ımızı kalkındıralım. Akhisar için güzel günler çok yakında. Tüm Akhisarlıları 31 Mart seçimlerinde oylarına sahip çıkmaya davet ediyorum. Seçime katılım, geleceğimize sahip çıkmak demektir. Daha yaşanılabilir bir Akhisar için gelin düşüncelerimizi sandığa yansıtalım. Sandıklardan ne kadar güçlü çıkarsak,  Akhisar’a çağ atlatacak projelerimizi de o kadar hızlı şekilde hayata geçirebiliriz” diye konuştu.  

Konuşmaların ardından Akhisarlılar Dutlulu ile hatıra fotoğrafı çektirmek için sıraya girdi. Akhisar’a yeni ve genç bir başkan gerektiğini ifade eden vatandaşlar seçimlerde Dutlulu’ya oy vereceklerini söyledi.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber