banner113

DUTLULU, “AKHİSAR BİR SPOR ŞEHRİ OLACAK”

DUTLULU, “AKHİSAR BİR SPOR ŞEHRİ OLACAK”

Cumhuriyet Halk Partisi ve İyi Parti’nin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Akhisar’a çağ atlatacak projelerini açıklamaya devam ediyor. Akhisar’da çok başarılı sporcuların olduğunu fakat bu sporcuların eğitimlerini alabilecek spor tesisleri ve altyapı olanaklarının yetersiz olduğuna dikkat çeken Besim Dutlulu, ‘Spor Kompleksi ile Mahalle Gençlik ve Spor Merkezleri’ projesiyle Akhisar’ın bir spor şehri olacağını müjdeledi. Modern ve her türlü amatör spor branşının destekleneceği bu tesislerde ücretsiz internet hizmeti de sunacaklarına vurgu yapan Besim Dutlulu, mahalle sakinlerinin de bir araya gelebileceği yaşam alanları oluşturacaklarını söyledi.

“TÜM AMATÖR SPOR DALLARI DESTEKLENECEK”

‘Gençlere yatırım, geleceğe yatırımdır’ diyen Besim Dutlulu, bu proje ile gençlerin kötü alışkanlıklardan uzaklaşarak spora yöneleceğini dile getirdi. Yapacakları hizmetlerle Akhisar’ın bir spor şehri olacağını ifade eden Dutlulu, Spor Kompleksi projesi hakkında şu bilgileri verdi: “Kapalı ve açık spor alanları bulunan ve ücretsiz İnternet hizmeti sunulacak tesisimizde Futbol, Basketbol, Voleybol, ve Tenis sahalarının yanı sıra; Atletizm, Jimnastik, Yüzme, Güreş ve Boks gibi branşlara da yatırım yapılarak tüm amatör ve bedensel engelli spor dalları desteklenecek. Çok başarılı sporculara sahip olan Akhisar’ımız bir spor şehri olacak ve altyapıdan yetişen gençlerimiz Türkiye’de ve dünyada Akhisar’ımızı en güzel şekilde temsil edebilecek. Bu proje sayesinde gençlerimiz kötü alışkanlıklardan uzak tutularak spora yönlendirilecek ve Akhisar’ımızda daha sağlıklı, daha mutlu, daha huzurlu gençler yetişecek. Unutulmamalıdır ki; gençlere yapılan yatırım, geleceğimize yapılan bir yatırımdır.”

AMATÖR FUTBOL KULÜPLERİNE SAHA VE TESİS MÜJDESİ

Akhisar’da amatör futbol kulüplerinin tesis konusunda yetersiz altyapıya sahip olduğunu ifade eden Dutlulu, bu proje sayesinde futbol kulüplerinin istedikleri tesislere kavuşacağını dile getirdi. Dutlulu, “Amatör futbol kulüpleri yetersiz tesisler konusunda bize çok fazla şikayette bulundu. Birçok futbol kulübü tek bir tesiste antrenman ve maç yapmak zorunda kalıyor. Bu kompleks projemizle şehrimizde faaliyet gösteren amatör futbol kulüplerimizin maçlarını oynayacağı birden fazla saha ve altyapı tesislerini sporcularımızın hizmetine sunacağız” ifadelerini kullandı.

MAHALLE GENÇLİK VE SPOR MERKEZLERİ

Besim Dutlulu, Akhisar’daki mahallelerde ücretsiz internet hizmeti sunulan, ‘Mahalle Gençlik ve Spor Merkezleri’ adı altında spor faaliyetlerinin yapılacağı, kültürel etkinliklerin gerçekleştirileceği ve mahalle sakinlerinin bir araya gelebileceği yaşam alanları oluşturacaklarını söyledi.

“BU PROJEYİ AKHİSARLILAR ÇOK SEVECEK”

Ağaçlandırma çalışmaları ile desteklenecek bu alanlarda Akhisarlıların hem spor yaparken hem de keyifli vakit geçirebileceklerini dile getiren Besim Dutlulu, şu ifadelere yer verdi: “Bu projeyi Akhisarlılar çok sevecek. Teknoloji ve internet çağında yaşıyoruz. Mahallelerimizde; ücretsiz internet hizmeti sunulan yaşam alanlarında vatandaşlarımız hiçbir sorun yaşamadan interaktif şekilde sosyalleşebilecek. Gençlerimize meslek edindirmeye yönelik kursların verileceği, kültürel etkinliklerin gerçekleştirileceği, içinde spor alanları, oyun sahaları, kafeler bulunan ve mahalle sakinlerinin bir araya gelebileceği yaşam alanları oluşturacağız. Bu proje sayesinde Akhisarlıların daha mutlu, daha sağlıklı, daha sosyal ve daha huzurlu olması için çok çalışacağız. Proje detayları gençlerimizin ve tüm mahalle sakinlerimizin istek ve önerileri doğrultusunda gerçekleştirilecek.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber