banner113

Demiryolu ve Çevre Yolu Bitiyor

AK Parti Akhisar İlçe Divan Toplantısında konuşan ilçe başkanı İsmail Hakkı Şenyiğit, Akhisar içinden geçen demiryolu ve çevre yolu ile ilgili bazı açıklamalarda bulundu.

Demiryolu ve Çevre Yolu Bitiyor

 AK Parti Akhisar İlçe Divan Toplantısında konuşan ilçe başkanı İsmail Hakkı Şenyiğit, Akhisar içinden geçen demiryolu ve çevre yolu ile ilgili bazı açıklamalarda bulundu.

Akhisar’ı ikiye bölen demiryolunun şehir dışına alınması için gerekli adımların atıldığını ifade eden Şenyiğit; “Akhisar’ı ikiye bölen demiryolunu şehir dışına alıyoruz. Bunun çalışmaları ve ihalesi oldu, ihalesi gerçekleşti ve alan firma belli oldu. Şuan kamulaştırma sürecindeyiz. İnşallah en kısa zamanda bir ilki gerçekleştirip bu demiryolunu dışarı çıkarmanın mutluluğunu yaşayacağız.

Çevre Yolu Yıl Sonuna Kadar Bitecek

Akhisar’dan geçen devlet karayolunu da şehir dışına karahöyük dağı eteklerine alınma çalışmaları da hızlandı. Bu çalışmaların yıl sonuna kadar bitmesini bekliyoruz.” Dedi.

Akhisar Press

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2014, 13:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
reşit
reşit - 6 yıl Önce

kaş yapalım derken göz çıktı.demryolu en az 10000 adet zeytin, sayısız meyva ve bağı götürüyor.akhisarlı çiftçiyi ddy'nın kucağına attınız.bundan haberiniz varmı.kamulaştırma bedellerinini biliyormusunuz.kamulaştırma ekibi insanlarla dalga geçiyor.

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber