banner234

Besim Dutlulu, basın gününde basınla yemek yedi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akhisar Belediye başkan adayı Ecz. Besim Dutlulu, 10 Ocak çalışan gazeteciler günü nedeniyle, Akhisarlı yerel basın mensuplarıyla öğle yemeğinde bir araya geldi.

Besim Dutlulu, basın gününde basınla yemek yedi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akhisar Belediye başkan adayı Ecz. Besim Dutlulu, 10 Ocak çalışan gazeteciler günü nedeniyle, Akhisarlı yerel basın mensuplarıyla öğle yemeğinde bir araya geldi. Egea'da Akhisarlı yerel basın mensuplarını ağırlayan CHP Akhisar Belediye başkan adayı Ecz. Besim Dutlulu, basın mensuplarına günün anısına Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Gençler için fotoğraflarla "Nutuk" kitabını hediye etti.

Yemekte konuşan CHP Akhisar Belediye başkan adayı Ecz. Besim Dutlulu;" Yaklaşık 2 aydır sahadayız çalışıyoruz. Sizlerle bir çok defa bir arada bulunduk ama bugün sizin gününüz. Sizlerle tekrardan bir arada olmaktan çok büyük mutluluk duyuyorum. Hepinize çok teşekkür ediyorum iyi geldiniz iyi ki varsınız iyi ki Akhisar’ımızda bu kadar gazetecimiz bu kadar basın mensubu arkadaşlarımız var. İnşallah ileride daha da çok olu sayımız ne kadar çok olursa ne kadar farklı görüş sahibi olursa ne kadar bu işi özgün yapabilirseniz kendi işinize odaklanarak giderseniz biz o kadar mutlu olacağız. Biz gerçekten Akhisar’da yerel basına çok önem veriyoruz. Sizlerde bu işin burada temsilcisiniz ve her zaman ben sizlerle çalışmak istiyorum. Bizim sizlerle olan tanışıklığımız yeni değil yıllardır hep beraberiz. Zaten aynı şehirde yaşayan insanlarız ama basın mensubu olarak siyasetle daha fazla buluşma imkanımız oldu. Sizleri çok daha iyi tanıma fırsatı buldum ve şunu da söyleyebilirim Akhisar’da yaşamaktan sizin gibi basın mensubu arkadaşlarla çalışmaktan, iş yapmaktan çok mutluluk duyuyorum. İnşallah önümüzdeki günler biliyorsunuz Türkiye’de ekonomik kriz malum ama hepimizi sıkıyor hepimizi daraltıyor ve bundan sizlerde etkileniyorsunuz. İnşallah önümüzdeki yıllarda çok daha keyifli bir takım sorunlarınız olmadığı b mesleği özgün bir şekilde bağımsız kimseye bağlı kalmadan günlerin olması dileğiyle hepinizin tekrardan 10 ocak çalışan gazeteciler gününüzü kutluyorum. Bizler daha önce yanınızdaydık bundan sonra da yanınızda olacağız ve hepinize eşit mesafede hepiniz bizim için çok önemlisiniz hepinizin istekleri bugünde yarında Belediye’yi aldığımız zaman Allah nasip ederse o günde çok önemli olacak biz bu belediyeyi yönetirken şöyle diyoruz Akhisar ile beraber yöneteceğiz. Akhisarlılar derken sivil toplum örgütleri muhtarlar, halk meclisleri, mahalle meclisleri bunlar bizim için çok önemli ama sizlerde bu şehrin sesi olduğunuz için çok önemlisiniz bununda farkındayız inşallah daha güzel günlerde beraber olacağız" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber