banner113

Başkan Dutlulu'nun halkla buluşma günleri devam ediyor

Seçim öncesi, “Akhisar’ı halkımızla birlikte yöneteceğiz” sözü veren Akhisar Belediye başkanı Besim Dutlulu’nun halkla buluşma günleri aralıksız sürüyor. 

Başkan Dutlulu'nun halkla buluşma günleri devam ediyor

Başkan  Dutlulu’nun son halkla buluşması merkezin en büyük mahalleleri arasında bulunan Efendi Mahallesinde gerçekleşti.Dutlulu ile  yardımcıları Ekrem Kayserili, Ahmet Tınazlı, Bedri Türk, daire müdürlerinin katıldığı Efendi Mahallesindeki “Halkla Buluşma” gününde mahalle sakinleri başkan Dutlulu’yu soru yağmuruna tuttular. Toplantıya yoğun ilgi gösteren mahalle sakinleri; güvenlik, sağlık, temizlik gibi çeşitli konulardaki istek, şikayet ve önerilerini dile getirdiler. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin görevi olan çalışmaları Akhisar’da ve mahallelerinde beklenen düzeyde göremediklerini belirten sakinler başkan Dutlulu’nun sorunları Büyükşehir yönetimine acil olarak aktarmasını istediler. 

 Vatandaşlar tarafından iletilen konuların takipçisi olacaklarını söyleyen Belediye Başkanı Besim Dutlulu, “Göreve gelmeden önce verdiğimiz sözlerden birisi de Akhisar’ı Akhisarlılarla birlikte yönetmekti. Bu sebeple halk buluşmalarımızda vatandaşlarımız ile bir araya geliyor ve onların fikirlerini alıyoruz. İyi niyetle yola çıktık, elimizden geldiği kadar tüm hizmetlerimizi aksatmadan, maksimum gayret göstererek çalışıyoruz. Sizlerden gelen şikayetlere hızlı çözümler üretmek ve halkımız ile olan iletişimimizi güçlendirmek istiyoruz. Belediyemizi kapalı kapılar ardında değil, sizin yanınızda, sizinle beraber yönetmeye devam edeceğiz. Yaz döneminde Efendi Mahallesinde ciddi asfaltlama çalışmaları gerçekleştirdik. Projelerimiz adım adım ilerlemeye devam ediyor. Diğer eksikliklerin de farkındayız. Zamanla hepsini gerçekleştirmek için tüm gücümüzü harcayacağız. İnşallah bundan sonra da her şey çok daha güzel olacak” dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber