banner113

Baba ve Oğul birlikte toprağa verildi

Akhisar’da geçtiğimiz Perşembe gecesi Medar Mahallesinde meydana gelen trafik kazasında baba ve oğul hayatını kaybetti.

Baba ve Oğul birlikte toprağa verildi

Akhisar Adnan Menderes Lisesi son sınıf öğrencisi olan ve üniversite giriş sınavı LYS’ye hazırlanan İlkhan Bilek (18) karne gününden önceki gece babasıyla birlikte trafik kazasında hayatını kaybetti.

Gece saatlerinde babası Osman Bilek (43) ile birlikte şarjlı bisiklet ile tali yolda ilerlerken bir otomobilin çarpması sonucu hayatlarını kaybeden baba ve oğul karne gününde toprağa verildi. Adnan Menderes Lisesi okul birincisi olduğu öğrenilen İlkhan Bilek’in ölümü sınıf arkadaşları ve öğretmenlerini yasa boğdu.

TEK HAYALİ TIP FAKÜLTESİYDİ

Okulda ve gittiği kurs merkezinde başarılarıyla göz dolduran Bilek’in tek hayalinin Tıp Fakültesini kazanmak ve Cerrah olmak olduğu öğrenildi.

Bugün ikindi namazına müteakip Medar Mahallesi Ensar Caminde kılınan cenaze namazı sonrası gözyaşları içinde baba ve oğul toprağa verildi.

Baba ve oğulun cenazesine Akhisar Belediye başkan yardımları Ali Velestin ve Ömer İşçi, ailesi, okul arkadaşları ve öğretmenleri katıldı.

 

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2016, 01:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber